Ukraina: przez 30 lat mieszkała z mumią własnej matki

Szokujące doniesienia z Ukrainy wciąż zadziwiają zachód. Tego typu sytuacje przechodzą najśmielsze wyobrażenia. Jednak nasi wschodni sąsiedzi nie przestają szokować. 

Makabryczne odkrycie, którego dokonali ukraińscy ratownicy, trudno opisać. Cała sytuacja miała miejsce w Mikołajewie nad Morzem Czarnym.

Do asysty musiała dołączyć policja, gdyż zdarzenie było zbyt przejmujące i wymagało natychmiastowej interwencji.

To miało być tylko rutynowe przeszukanie. Nikt nie spodziewał się takiego odkrycia. Kobieta zamieszkująca lokal choruje na zanik mięśni, przez co nawet nie była w stanie samodzielnie otworzyć drzwi. Czy jej choroba może być powodem całego zajścia?

Po dokładnym przeszukaniu okazało się, że Ukrainka mieszkała z ciałem zmarłej matki. Po szczegółowych badaniach odkryto makabryczne fakty. Okazało się, że ciało zmarłej spoczywało w tym stanie przez 30 lat.

Zaskakującym jest fakt, że sąsiedzi nigdy nie skarżyli się na nieprzyjemny odór, bądź nie zwrócili uwagi na niepokojącą sytuację. Obecnie będzie prowadzone śledztwo, które pomoże określić powód tak przejmującej sytuacji. Czy powodem jest choroba Ukrainki, czy może w trakcie śledztwa dojdą nowe dowody.

   źródło: newsweb.pl

Ukraina: przez 30 lat mieszkała z mumią własnej matki
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz