PiS już wygrało Warszawę. To WIDEO pogrąża Trzaskowskiego!

Gdy pół Polski zastanawia się, kto wygra walkę o prezydenturę w Warszawie, po sieci zaczyna krążyć wideo, które całkowicie pogrąża kandydata Platformy Obywatelskiej.

Rafał Trzaskowski od kilku miesięcy kreuje się na warszawiaka. Choć pochodzi z Krakowa, w niedawnym wywiadzie dla youtubowego kanału „Wirtualnej Polski” opowiadał o tym, jak „za dzieciaka latał” po pewnej dzielnicy Warszawy.

To nie wszystko, bo gdy kandydował na prezydenta Krakowa, w serwisach społecznościowych jako zdjęcie w tle ustawiał panoramę Krakowa. Dziś to samo robi z krajobrazami warszawskimi.

Recz jasna – tak jak wówczas – przekonuje, że kocha to miasto. Jednak nie to jest w tym wszystkim najbardziej żenujące. Młody polityk Platformy Obywatelskiej, któremu zdarzało się określać Prawo i Sprawiedliwość mianem „grupy przestępczej”, niejednokrotnie zażywał narkotyki. Tak przynajmniej twierdzi człowiek, który niegdyś spędzał z Trzaskowskim mnóstwo czasu.

Michał Dzięba, były członek gabinetu Aleksandra Grada i współpracownik Donalda Tuska, na antenie TV Republika powtórzył wszystkie zarzuty wobec Rafała Trzaskowskiego. – Moją ambicją było to żeby większą kontrowersję wywołało branie pieniędzy na kampanię niż to, że zażywał narkotyki. To on sam potwierdził w swoim wystąpieniu z końcówki ubiegłego roku gdy ogłosił swoje kandydowanie, które samo w sobie jest też nielegalnym prowadzeniem kampanii – podkreślił Dzięba.

To interesujące, że kandydat „obywatelskiej” partii Platforma Obywatelska, wielokrotnie łamał prawo. Nie przeszkadza mu to dziś zarzucać partii rządzącej łamania prawa, konstytucji i wszystkiego, co przychodzi na myśl. Cała rozmowa poniżej.

   źródło: newsweb.pl

PiS już wygrało Warszawę. To WIDEO pogrąża Trzaskowskiego!
ocena 5 głosów 2
Udostępnij

Napisz co myślisz