PILNE: Wnuk Lecha Wałęsy aresztowany

Z OSTATNIEJ CHWILI. Co dzieje się w rodzinie Wałęsów? Kolejne zatrzymanie w ciągu zaledwie kilku miesięcy jest mocno niepokojące. Tym bardziej, że dotyczy kolejnych przedstawicieli prezydenckiego rodu.

Przestępcze zapędy

Ostatnio konflikty z prawem miał syn byłego prezydenta – Lecha Wałęsy. W międzyczasie na kradzieży przyłapano jego synową. Teraz z Gdańska docierają kolejne zdumiewające informacje.

Chodzi o wnuka „legendy Solidarności”. Dominik W. wszedł właśnie w poważny konflikt z prawem i wylądował w areszcie. Przy takim przewinieniu, w dodatku nagłośnionym medialnie, oskarżony na pewno nie uniknie odpowiedzialności.

Po raz kolejny, niestety, w grę wchodzi alkohol. W dodatku spożywany w nadmiernych ilościach. 21-letni Dominik W., wnuk byłego prezydenta został zatrzymany przez policję, gdyż miał spowodować wypadek pod wpływem alkoholu.

Alkohol w nadmiarze

Informacje o zatrzymaniu Dominika W. podało Radio Gdańsk. Z ustaleń reportera tej radiostacji wynika, że wnuk byłego prezydenta prowadził auto bez prawa jazdy. Na dodatek był pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Kolizja miała miejsce w niedzielę wczesnym popołudniem na gdańskiej Oruni. Z zeznań świadków wynika, że kierowca „ignorował sygnały i znaki drogowe, przyspieszał i hamował bez powodu”. Auto miało też uderzyć w prawidłowo zaparkowane samochody i pojechać dalej – poinformowała w poniedziałek oficer prasowa gdańskiej policji Karina Kamińska.

Kierujący pojazdem nie ma uprawnień do kierowania samochodami. – Z uwagi na zachowanie zatrzymanego mężczyzny i podejrzenie policjantów, że może być nietrzeźwy, funkcjonariusze chcieli na miejscu przeprowadzić badanie na zawartość alkoholu, ale 21-latek odmówił. Został doprowadzony do placówki zdrowia na pobranie krwi na obecność narkotyków i alkoholu w organizmie – poinformowała w komunikacie Kamińska.

źródło: TV Republika, wp.pl

   źródło: newsweb.pl

PILNE: Wnuk Lecha Wałęsy aresztowany
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz