Unia zalała się łzami. Francja NISZCZY uchodźców!

To koniec takiej Francji jaką znamy. Nastąpi zwrot w tamtejszej polityce o 180 stopni. Jeszcze niedawno nie umieli poradzić sobie z terrorem zaprowadzanym przez islamskich uchodźców, teraz odpowiedzą bezwzględnością. Francuska lewica zalewa się łzami.

Tak zdecydowanych działań anty-imigranckich Francja jeszcze nie podejmowała. Tamtejsze prawo ma być okrutne dla nielegalnych imigrantów. Lewicowych działaczy zamurowało. Nowe przepisy nazywają antyludzkimi.

Rząd bierze się za uchodźców

Francuska lewica domaga się od ustawodawcy, by solidaryzował się z uchodźcami. Ustawa, która ma wejść w życie jest dla mocno rozbudowanych w tym państwie organizacji pro-uchodźczych nie do przyjęcia. Już zapowiadają protesty.

O co chodzi? Mianowicie o to, że francuski rząd chce zamykać w więzieniach imigrantów, którzy nielegalnie przekroczą granicę.

W myśl nowych przepisów uchodźcy ekonomicznemu, który bezprawnie wedrze się na teren Francji grozić będzie kara roku więzienia lub grzywna w wysokości 3750 euro.

Lewica załamana

Takie zapisy zawiera projekt ustawy zgłoszony przez prezydenta Francji Emanuela Macrona. Jeśli parlament wprowadzi w życie pomysły głowy państwa, Urząd do spraw Uchodźców OFPRA grozi zorganiowaniem strajku.

OFPRA jest załamana, iż Francja chce zaprzestać kultywowania tradycji polegającej na zapewnianiu opieki uchodźcom, z której lewicowi działacze są dumni.

Okazuje się, że Polska, która była atakowana przez europejskich liderów i najważniejsze organy Unii Europejskiej za politykę anty-imigrancką teraz jest wzorem dla „oświeconych” państw zachodnich.

Źródło: reporters.pl

Dominik Szczepanik

   źródło: newsweb.pl

Unia zalała się łzami. Francja NISZCZY uchodźców!
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz