TOTALNA BEZCZELNOŚĆ! Francuzi dyskryminują Polaków

We Francji upadli na głowy. Nie mogą poradzić sobie z islamskimi terrorystami, a właśnie rozkręcają nagonkę przeciwko Polakom. Zupełna paranoja.

Okazuje się, że Francuzom zaczęli przeszkadzać polscy imigranci. Francuskie władze totalnie zwariowały. Nie umieją odpowiedzieć siłą islamskim zamachowcom, a wzięli się za uczciwie pracujących Polaków.

Francuskie władze dyskryminują Polaków

Francja wprowadza terror prawny dla polskich przedsiębiorców. Co ciekawe, wojującym islamistom rozwalającym ich kraj potrafi odpowiedzieć jedynie napisami kolorową kredą na chodniku.

Francuskie władze prowadzą otwartą wojnę z polskimi przedsiębiorcami. Apelują, aby nie kupować towarów od Polaków. Kładą też naszym rodakom kłody pod nogi w postaci biurokracji niemal nie do przebrnięcia i sprzecznych zapisów prawnych.

Według Hanny Goutierre, która jest szefową Polskiej Izby Handlowo-Przemysłowej we Francji, tamtejsi urzędnicy grożą francuskim firmom, że wskutek współpracy z Polakami będą częściej kontrolowani oraz mogą stracić dotacje.

– Bez dobrego księgowego, prawnika i specjalisty od kadr zorientowanego w gąszczu francuskich przepisów nie ma co próbować podbijać francuskiego rynku – dodaje Goutierre.

Dyskryminacja Polaków polega również na tym, ze nie honoruje się we Francji polskich certyfikatów w przetargach, dlatego polskie firmy odpadają z nich już w przedbiegach.

Kpiny w internecie

Polscy internauci są wściekli, choć nie brak też kpin. Francja w naszym kraju często kojarzona jest z białą flagą, co w kontekście bezradności francuskich władz z napływem wojujących islamskich imigrantów wzbudza dodatkowe drwiny w polskiej sieci.

Inni internauci z kolei uważają, że powinniśmy odpowiedzieć Francji tym samym i również bojkotować dobra eksportowe tego kraju – Apeluje do wszystkich Polaków aby nie kupowali tego francuskiego złomu motoryzacyjnego – zadrwił jeden z internautów.

źródło: Money.pl

   źródło: newsweb.pl

TOTALNA BEZCZELNOŚĆ! Francuzi dyskryminują Polaków
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz