Czołowy polityk Platformy Obywatelskiej bez poparcia partii!

Grzegorz Schetyna ma ogromny problem z zarządzaniem Platformą Obywatelską. Spadające poparcie dla partii, wyrzucenie kilku posłów i bunt grupki posłów i senatorów to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Coraz więcej problemów piętrzy się w Platformie przed nadchodzącymi wyborami samorządowymi. Po Hannie Gronkiewicz-Waltz przyszedł czas na kolejnego czołowego polityka.

Grzegorz Schetyna photo
zdjęcie PolandMFA

Platforma Obywatelska nie poprze Pawła Adamowicza w wyborach na prezydenta Gdańska – donosi nieoficjalnie RMF FM. Według ustaleń jednego z reporterów, władze PO przekazały tę informację samemu zainteresowanemu. Przypomnijmy, że w niedzielę urzędujący prezydent Gdańska ogłosił, że będzie walczył o fotel prezydenta miasta.

Liczymy się z tym, że Adamowicz usłyszy kolejne zarzuty i zostanie aresztowany w trakcie kampanii wyborczej – cytuje „ważnego” polityka z władz Platformy Obywatelskiej portal rmf24.pl. Sprawa dotyczy zatajenie kilkuset tysięcy złotych w zeznaniach podatkowych. Aresztowanie polityka spowodowałoby całkowitą porażkę Platformy w Gdańsku – czytamy na portalu.

Kto zatem będzie kandydatem szerokiej kolacji PO-Nowoczesna? Według ustaleń dziennikarza Patryka Michalskiego, Katarzyna Lubnauer chce, by kandydatem na prezydenta Gdańska została Ewa Lieder, parlamentarzystka Nowoczesnej.

   za wrealu24.pl

Czołowy polityk Platformy Obywatelskiej bez poparcia partii!
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz