„Polski Holokaust”. Żydowscy aktywiści z USA nawołują do… zawieszenia stosunków z Polską!

Dialog to – zgodnie ze słownikową definicją – działanie prowadzące do porozumienia między stronami konfliktu. Definicji tej z całą pewnością nie spełniają żydowscy aktywiści z USA. Na kanale Ruderman Family Foundation na YouTube pojawił się materiał zachęcający amerykańską dyplomację do… zawieszenia stosunków z Polską, zaś w sieci można w tej sprawie podpisać stosowną petycję. Wszystko z powodu nowelizacji ustawy o IPN.

„Polski Holokaust”. Żydowscy aktywiści z USA nawołują do… zawieszenia stosunków z Polską!

Źródło: YouTube / Ruderman Family Foundation

W filmie możemy zobaczyć osoby straszące widza, że trafią do polskiego więzienia. Powód? Mówienie „prawdy” o Holokauście. Dalej, w sposób skrajnie prowokacyjny, ale i niesłychanie krzywdzący dla tysięcy Polaków zaangażowanych w ratowanie Żydów, uczestnicy video-projektu wielokrotnie mówią o… „polskim Holokauście”.

Aby nikt z widzów nie miał wątpliwości co do związków naszego kraju z mordowaniem Żydów, na filmie zaprezentowano naczelny „argument” środowisk szkalujących Polskę – argument geograficzny związany z faktem, że Niemcy wymordowali wielu Żydów właśnie na terenach należących przed i po II Wojnie Światowej do Polski. Swoją drogą ciekawe, ilu z występujących w filmie zwolenników tego „argumentu” potrafi na mapie wskazać lokalizację naszego kraju.

Na koniec uczestnicy projektu, głównie młodzi ludzie (pamiętać lata 40. XX wieku może maksymalnie jeden z wypowiadających się przed kamerą), zachęcają dyplomację USA do zawieszenia stosunków dyplomatycznych z Polską z powodu wprowadzenia w naszym kraju prawa zakazującego, pod groźbą kary więzienia, mówienia w sposób fałszywy o „polskich obozach zagłady”.

Profesjonalnie przygotowany film to tylko jedna z odsłon działania Ruderman Family Foundation. W sieci pojawiła się bowiem platforma, na której można podpisywać apel skierowany do władz USA. Także i tam „zagrano” na emocjach. Autorzy petycji powołali się bowiem na 6 milionów Żydów – taka liczba jest podawana w statystykach dotyczących skali Holokaustu.

„W imieniu 6 milionów Żydów Stany Zjednoczone muszą teraz zawiesić relacje z Polską” – czytamy na neverdeny.org.

Czy odniosą skutek? Na razie nie wiadomo, gdyż film pojawił się na YouTube dopiero we wtorek, 20 lutego. Jak dotąd obejrzało go stosunkowo niewielu użytkowników sieci, a ogromna większość odniosła się do produkcji negatywnie (63 „łapki w górę” – oznaczają aprobatę, do 4 tys. „łapek w dół” – związanych z krytyką materiału). Polscy internauci sugerują zgłaszanie materiału do administracji YT jako szerzącego nienawiść. Mimo tego środowiska żydowskie w USA nie od dziś uważane są za dobrze zorganizowane i posiadające ogromną moc przebicia, także wśród amerykańskich władz. Co istotne, za akcją stoi fundacja bardzo wpływowej rodziny amerykańskich Żydów.

Czy jako państwo jesteśmy przygotowani na doskonale zaplanowaną i fachowo wykonaną akcję okłamywania świata na temat naszej historii? Czy dysponujemy sprawnie działającymi schematami odpowiadania na ataki w nasze dobre imię oraz poprawne dotąd stosunki dyplomatyczne z silnym sojusznikiem? Czy odpowiednie działania podjęła mocno dofinansowana przez budżet państwa Polska Fundacja Narodowa, której przedstawiciele nie tak dawno, bo podczas zawodów w skokach narciarskich na trwających obecnie igrzyskach olimpijskich, przebywali w koreańskim Pjongczang?  

Źródło: sjp.pwn.pl / YouTube / neverdeny.org

MWł

„Reakcja władz państwowych i mediów krajowych na upokorzenie Polski zapoczątkowane przez ambasador Izraela Annę Azari nie przestaje zdumiewać i niepokoić. To co usłyszeliśmy dotąd pokazuje, że prezydent Duda, premier Morawiecki z rządem oraz Sejm z Senatem zostali z zaskoczenia uderzeni kijem bejsbolowym między oczy – ich wykładnia relacji Polski z Izraelem była bowiem niezmiennie pozytywna” – pisze na łamach PCh24.pl Lucyna Kondrat. Aby przeczytać cały tekst należy kliknąć TUTAJ.   

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-02-21)

   źródło: www.bibula.com

„Polski Holokaust”. Żydowscy aktywiści z USA nawołują do… zawieszenia stosunków z Polską!
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz