Islandia rozpętała PIEKŁO! Żydzi wściekli 10x bardziej niż na Polskę

Izrael i środowiska żydowskie prowadzą w tej chwili wojnę na kilka frontów. Nie tylko Polska poważnie naraziła się na semicki gniew. Jedno jest pewne: będzie gorąco!

Odkąd Żydzi rzucili się na Polaków przy okazji nowelizacji ustawy o IPN, dyplomatyczna okładanka nie ustaje. Obie strony punktują się argumentami, a do konfliktu włączają się sukcesywnie kolejne strony.

Premier Morawiecki raz po raz zdumiewa świat odważnym podejściem do różnicy zdań z Tel Awiwem i Żydami z całego świata. Jednak nie tym teraz żyje świat.

Kolejne państwo rozwścieczyło Żydów i… muzułmanów. Te dwie grupy wyznaniowe dawno nie były tak mocno zsolidaryzowane przeciwko wspólnemu wrogowi. Rząd w Reykjavíku musi szykować się na to, co do niedawna przeżywała Polska.

Islandczycy znów pokazali pazur. W ostatnim czasie większość Europejczyków kojarzyła ten kraj nie tylko z pięknymi krajobrazami, ale świetną reprezentacją piłkarską, która na Euro 2016 zdumiała świat, pokonując europejskie potęgi.

Żydzi i muzułmanie równocześnie krzyknęli „nie”, gdy islandzkie władze postanowiły całkowicie zakazać obrzezania dzieci. Ten chory rytuał Semici praktykują niezmiennie od setek lat. Postęp cywilizacji nic tutaj nie zmienia.

Ta ustawa uniemożliwia nam życie w tym kraju – komentują islandzkie środowiska żydowskie. Islandzki rząd wyjaśnia, że powody takiej decyzji nie mają związku z medycyną. Zgodnie z nowym prawem byłoby to przestępstwo, za które groziłoby nawet 6 lat więzienia. Jeśli partii liberalnej uda się przeforsować prawo, Islandia będzie pierwszy krajem w Europie, który zabroni obrzezania chłopców. Na Islandii żyje około 250 Żydów

Posłanka Silja Dögg Gunnarsdóttir twierdzi, że propozycja ta cieszy się dużym poparciem społeczeństwa. To ona doprowadziła do wprowadzenia na Islandii w 2005 roku zakazu obrzezania dziewczynek. – Jeśli mamy prawo, które zabrania obrzezania dziewczynek, powinno być podobne dotyczące chłopców – stwierdziła.

Islandia zamieszkała jest przez ok. 330 000 tysięcy ludzi. Według danych urzędowych, żyje tam 250 wyznawców judaizmu i ok. 1500 wyznawców islamu. Gdy prawo wejdzie w życie, wszyscy prawdopodobnie zmienią miejsce bytowania.

   źródło: newsweb.pl

Islandia rozpętała PIEKŁO! Żydzi wściekli 10x bardziej niż na Polskę
ocena 5 głosów 2
Udostępnij

Napisz co myślisz