Mecz Polska – Izrael trwa nadal.

Ksiądz poniżej zadaje bądź co bądź mądre pytania:

” Gdzie byłeś Izraelu, gdy Polacy ratowali żydowskie dzieci? Kto finansował Firrera? W czyich rękach był przemysł farmaceutyczny, który uśmiercał braci Żydów w obozach koncentracyjnych? Kto kooperował gospodarczo z III Rzeszą? Proszę nam podać z imienia i nazwiska tych ludzi oraz  ich narodowość? A kto był właścicielem banków udzielających gigantycznych kredytów na budowę krematoriów w Auschwitz-Birkenau?”

[embedded content]

Jak wspomniałem na początku tego problemu “żydowskiego” nie jest to li problem tylko polski. Konflikt ten jest raczej na osi biblijnej: Nierządnica kontra Bestia.

Obie strony dobrze wiedzą, że dochodzimy do kresu dziejów świata i walczą o władzę.

Ksiądz zadaje takie pytania, tak, jakby w kościele katolickim nie było Żydów…. Są oni również wśród polskich pastorów i kto jest uważnym obserwatorem, wie którzy to są.

Jednak zwycięzcą już Prawda. Do tej pory teorie nazywane spiskowymi stają się faktami.

Sieć jest zalewana informacjami. Poniżej tylko kilka:

Istotnie taka była.

Betar (Bejtar, B(e)rit Trumpeldor, Związek Trumpeldora, Trumpeldorczycy) − syjonistyczny, skrajnie prawicowy żydowski ruch młodzieżowy. Młodzieżówka partii Sojusz Rewizjonistycznych Syjonistów. Założony w 1923 r. w Rydze (Łotwa) przez Władimira Żabotyńskiego. Istniał w Palestynie oraz w wielu państwach Europy, w tym również w II RP. Nazwa pochodzi od słów „B(e)rit Josef Trumpeldor” i była hołdem wobec Josefa Trumpeldora, który zginął w obronie Tel Chaj w marcu 1920 r. Ideologia ruchu odwoływała się do tradycji wojowników żydowskich z czasów powstania Bar Kochby. wikipedia.

Kolejny mem z sieci;

Żydzi wydający podczas II w św Żydów:

Prawdzie nie da się zaprzeczyć.

Tymczasem strona izraelska:

Największa gazeta w Izraelu drukuje komiks o pijanych Polakach, którzy wydają nazistom żydowskie dzieci.

Poniżej bardzo ciekawy komentarz … Żyda Wildsteina do tego komiksu:

“Oni operują wobec Polaków językiem rasistowskim. Wręcz takim, jak naziści wobec Żydów. Że złaknieni krwi, że groźni, brudni, krwiożercy, niebezpieczni, prymitywni”.

Z kolei Jonny Daniels powiedział: Polacy kolaborowali z chciwości i nienawiści, Żydzi – aby się ocalić.

https://www.wprost.pl/swiat/10105306/jonny-daniels-polacy-kolaborowali-z-chciwosci-i-nienawisci-zydzi-aby-sie-ocalic.html

Koń by się uśmiał, bo już nawet nerwy mają mniejszą moc przy tej kalumnii…

Konflikt się zaognia. Strona http://bojkotujizrael.blogspot.fr/  nakłania do bojkotu towarów z Izraela.

Mnie zastanawia bierność jakby nie było żydowskiego facebooka. Wszak Mark Zuckerberg jest Żydem. Bierność wobec fali wylewającej się prawdy można tłumaczyć albo strachem przed wypełnieniem luki po usunięciu setek profili antyżydowskich, albo prikazem z Watykanu. Jakby nie było Zuckerberg i Bergoglio to kumple:

Pope Francis shakes hands with Facebook CEO Mark Zuckerberg during a meeting at the Vatican August 29, 2016. Osservatore Romano/Handout via Reuters ATTENTION EDITORS – THIS IMAGE WAS PROVIDED BY A THIRD PARTY. EDITORIAL USE ONLY. NO RESALES. NO ARCHIVE.

Jeśli prawidłowo definiujemy apokaliptyczną bestię, to niebawem powinno dojść do tego etapu apokalipsy:

“A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże. (18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi. “Apokalipsa 17.

Gro chrześcijan emocjonuje się polityką zapominając, albo nie wiedząc, że to Bóg rozdaje karty.

Musimy tez wiedzieć, że konflikt żydowski-polski (czytaj Watykan-Izrael) dopiero się rozpoczął.

Żyjemy w bardzo ciekawych czasach i najprawdopodobniej jesteśmy u progu Wielkiego Ucisku.

   za detektywprawdy.pl

Mecz Polska – Izrael trwa nadal.
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz