Morawiecki zdetonował kolejną bombę ?

Premier Morawiecki znowu „wymierzył cios” Żydom. Premier Izraela nie jest człowiekiem, który nadstawi drugi policzek. Dobrze, że nie mamy wspólnej granicy, bo niedługo zaczęliby do nas strzelać.

 

               

Dla Pana Morawieckiego należy się jakaś międzynarodowa nagroda, bo chyba jako pierwszy premier wygarnął prawdę -a wszyscy do tej pory cackali się z nimi jak z jajkiem – bo zaraz antysemity itd.No i super, że wreszcie zaczęło się o tym problemie mówić. Zakłamywali historię i jeszcze faktycznie z 25 lat i wszyscy wiedzieliby, że to Polacy, a nie Niemcy zrobili holokaust. Każdego dnia, by uratować własną skórę, każdy policjant żydowski przyprowadzał siedem osób, by je poświęcić na ołtarzu eksterminacji. Przyprowadzał kogokolwiek mógł schwytać – przyjaciół, krewnych nawet członków rodzin.

Żydowska policja w służbie Niemiec.

       

W końcu po tylu latach żydzi muszą się pogodzić z tym że w ich szeregach jest taki sam procent ludzi złych i podłych jak w każdej innej nacji i nie są lepsi od innych ,a wywyższanie się i pogardzanie innymi tego nie zmieni.

Nowa ustawa o IPN jest krytykowana – często pada argument o braku wolności słowa – a tu co? widać, że ta wolność słowa jak i poprawność polityczna ma dotyczyć  wszystkich tylko nie Polakow

Znowu się Żydom narracja zawaliła?
Znowu ktoś śmiał przypomnieć, że były pośród nich szumowiny, kolaboranci i mordercy.
Kto historią wojuje, ten od historii ginie. 

Izrael zaczyna powoli rozumieć że z tych miliardowych odszkodowań z Polski nic raczej nie będzie.

 „Jest to niezmiernie ważne, aby zrozumieć, że oczywiście nie będzie to karane, nie będzie to postrzegane jako działalność przestępcza, jeśli ktoś powie, że byli polscy sprawcy. Tak jak byli żydowscy sprawcy, tak jak byli rosyjscy sprawcy, czy ukraińscy – nie tylko niemieccy”.

Czyli , jak się robi gównoburzę?

W opublikowanym w nocy z soboty na niedzielę oświadczeniu przewodniczący Światowego Kongres Żydów (WJC) Ronald S. Lauder potępił „absurdalną i niesumienną” wypowiedź premiera Mateusza Morawieckiego, którą w Izraelu odebrano jako stwierdzenie, że wśród sprawców Holokaustu byli także Żydzi. Lauder zażądał odwołania tej wypowiedzi i przeprosin ze strony polskiego rządu.

„Polski premier wykazał odrażającą ignorancję jego niesumiennym twierdzeniem, że tzw. żydowscy sprawcy byli częściowo odpowiedzialni za usiłowania nazistowskich Niemiec zlikwidowania europejskich Żydów” – powiedział Lauder.

Zdaniem Laudera „nadszedł czas, aby wszystkie europejskie rządy, w tym rząd Polski, przyznały się do roli, jaką odegrały ich społeczeństwa w pomaganiu nazistom i przyczynieniu się do prawie całkowitego zniszczenia narodu żydowskiego”.
„Włączenie Żydów do grona sprawców tych przerażających czynów i obarczanie winą ofiar, zamiast morderców jest parodią, która tylko cofnie nas jeszcze bardziej do niektórych najciemniejszych momentów w historii ludzkości”
– głosi oświadczenie przewodniczącego WJC.

Ta wypowiedź pokazuje, że Żydzi idą w zaparte, będą atakować Polskę i Polaków, siać kłamstwa historyczne.

 Szanowny Przewodniczący Światowego Kongres Żydów (WJC) Ronald S. Lauder. Jesteś osobą wykształconą i zapewne doskonale znasz historię. Mam  kilka pytań.

Co to były za organizacje i kto w nich brał CZYNNY udział: – Judischer Ordnungsdienst’ – „Trzynastka”, – Sonderkomanndo, . Jakiej  to NARODOWOŚCI były te postacie Historyczne i jak się zasłużyły dla ludzkości : – Józef Szeryński, – Abraham Gancwajch,  Chaim Rumkowski,  Helena Wolińska,  Maria Gurowska, rodzina Szechtera .

Dlaczego Żydzi najbardziej nienawidzą Polaków?
Bo my wiemy jak bardzo się spodlili i co zrobili własnym braciom i siostrom.

        

Słowa premiera które wywołały burzę

        

 
Podczas konferencji prasowej w sobotę na Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa dziennikarz Ronen Bergman, zwracając się do premiera Morawieckiego w sprawie ustawy o IPN, przedstawił historię swojej urodzonej w Polsce matki, która przeżyła Holokaust, ale wielu członków jej rodziny zginęło, ponieważ zostali zadenuncjowani na Gestapo przez Polaków. Po czym oświadczył: „Gdybym opowiedział jej historię w Polsce, byłbym uznany za przestępcę. Co wy próbujecie zrobić? Dolewacie oliwy do ognia”.

Odpowiadając na pytanie Bergmana, Morawiecki powiedział m.in.: „Jest to niezmiernie ważne, aby zrozumieć, że oczywiście nie będzie to karane, nie będzie to postrzegane jako działalność przestępcza, jeśli ktoś powie, że byli polscy sprawcy. Tak jak byli żydowscy sprawcy, tak jak byli rosyjscy sprawcy, czy ukraińscy – nie tylko niemieccy”.

Jak poinformował w nocy z soboty na niedzielę dziennik „Jerusalem Post” w swym wydaniu internetowym, wiceminister spraw zagranicznych Izraela Tzipi Hotovely wezwała do zwołania nadzwyczajnej narady w izraelskim MSZ w celu omówienia sytuacji powstałej po wypowiedzi premiera Morawieckiego.

Panie Premierze Morawiecki dziękuję za piękne zachowanie i obronę naszej Ojczyzny w dniu wczorajszym.
Postawa godna prawdziwego Polaka.

Duma 

ps.

Niemcy nas napadli. Później Rosjanie wbili nóż w plecy. Ukraińcy wyrzynali nas na Wołyniu. USA, Angole i Francuzi nas olali. Wybaczmy i zapomnijmy, patrzmy w przyszłość!
Jedwabne? Polscy kolaboranci?Trzeba pamiętać i przepraszać!

A pies wam mordę lizał.

 

Brawo premier Morawiecki.

Brawo PIS

Husky

   za neon24.pl

Morawiecki zdetonował kolejną bombę ?
ocena 5 głosów 2
Udostępnij

Napisz co myślisz