Żydzi dostaną szału. 85-latek UJAWNIŁ WSZYSTKO! „Widziałem na własne oczy…” – WIDEO

Żydzi zamilknęli we wstydzie. Polak ujawnił wstrząsające dla nich fakty historyczne, choć było to wybitnie niepoprawne politycznie. Co więcej: wszystko widział na własne oczy. Właśnie runął mit o krystalicznie czystym sumieniu Żydów.

Ostatnie tygodnie to ognisty konflikt Polski z Izraelem. Żydzi, właściwie na całym świecie, głośno protestowali, gdy rząd w Warszawie postanowił zakazać kłamstwa oświęcimskiego, m.in. mówienia o „polskich” obozach śmierci.

Od lat Polska jest opluwana na forum międzynarodowym. Notorycznie przypisuje się nam zbrodnie dokonane przez Niemców, a kilkukrotnie próbowano nawet wrobić nas w „dokonania” Sowietów.

Gdy próbowaliśmy się bronić, natychmiast zarzucano nam wszelkie fobie i antysemityzm. Jednak teraz nasz rząd ani myśli się cofnąć. Choć PiS było okładane za swoje działania z każdej strony przez neoliberalnych dziennikarzy i wrogich Polsce polityków, to teraz z pomocą przyszedł człowiek, który o tamtych czasach wie najwięcej.

85-letni Polak, który na własne oczy widział żydowskie zbrodnie dokonywane w Radomiu, opowiedział o wszystkim przed kamerą. Do tych słów polakożercom będzie naprawę trudno się sensownie odnieść. Tym bardziej, że te zbrodnie były ukrywane przez kilkadziesiąt lat!

To był rok 1942, październik bodajże. Ja idąc do szkoły, na ulicę Kościuszki, na przejeździe przed zakładami kolejowymi […] Niemcy skierowali wszystkich, ażeby przejść taką drugą uliczką. Żeby przyglądać się, jak wykonywali karę śmierci przez powieszenie. Doszliśmy, cztery metry staliśmy od ludzi, którzy wieszali Polaków – tak zaczął swoją wstrząsającą historię starszy człowiek.

Zobacz całą wypowiedź:

   źródło: newsweb.pl

Żydzi dostaną szału. 85-latek UJAWNIŁ WSZYSTKO! „Widziałem na własne oczy…” – WIDEO
ocena 5 głosów 2
Udostępnij

Napisz co myślisz