Watykan, Komunistyczna Partia Chin, Imperium Brytyjskie i rząd Pentagonu planują

Ziemia 2047150-europa-657-323

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society [ 2018-02-12 ]

Coraz więcej dowodów wskazuje na to, że Watykan, Chińska Partia Komunistyczna, Imperium Brytyjskie i Pentagon negocjują utworzenie rządu światowego.

Najnowszym sygnałem jest porozumienie między Watykanem a chińskim rządem o wspólnym wyborze biskupów dla Kościoła katolickiego w Chinach. Chociaż może to wydawać się drobną kwestią dotyczącą jedynie około 9 milionów chińskich katolików, jest to w rzeczywistości zgoda na wspólne dzielenie się światem, według źródeł Azjatyckiej Tajnej Organizacji i P2 Masonerii.

Porozumienie oznacza, że ​​każda strona ma prawo weta wobec tego, kto zostanie wybrany jako biskup – co oznacza, że ​​obydwie muszą się zgodzić – i jest to plan przyszłego procesu wybierania przywódców światowego rządu ze Wschodu i Zachodu, wyjaśniają źródła. Pamiętajcie, że większość tak zwanych światowych liderów otrzymuje duże depozyty na rachunkach bankowych w Banku Watykańskim, kiedy przejmują władzę i powiedziano im, że mają wybór między srebrem a ołowiem (łapówka lub kula). Większość bierze srebro. Innymi słowy, większość “światowych liderów” widocznych w ONZ przyjmuje rozkazy od Watykańskiej Loży P2 Wolnej Masonerii. Tak więc, porozumienie między Watykanem i Chińczykami oznacza, że ​​ta zgoda jest pomiędzy zdominowanym przez Zachód starym porządkiem świata a dominującym w Azji ruchem New Age.

Według członka brytyjskiej rodziny królewskiej Chińczycy mogą ogłosić, że użyją “chrześcijaństwa z chińskimi cechami“,  jako swojej narodowej religii jako części tej umowy. Jako aluzja, że może to być prawdą, kanclerz Papieskiej Akademii Nauk Społecznych, argentyński biskup Marcelo Sánchez Sorondo, uparcie twierdził w hiszpańskojęzycznym wywiadzie z Watykańskim Insiderem, że “w tej chwili Chińczycy wdrażają katolicyzm. najlepsze nauczanie społeczne. “

http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=93111

Imperium Brytyjskie już publicznie opowiedziało się za azjatyckimi planami rządu światowego, łącząc swoje rynki finansowe z rynkami Chin, wspierając kampanię infrastrukturalną AIIB i Jeden Pas Jedna Droga (OBOR) oraz potajemnie wspierając juana opartego o złoto by zastąpić tak zwanego dolara amerykańskiego.

Brytyjska Wspólnota, Kościół katolicki i Chińczycy są odpowiedzialni za losy 5 miliardów ludzi ze światowej populacji wynoszącej 7,6 miliarda. Dodajmy kraje takie jak Niemcy, Indonezja, Pakistan, Rosja i Iran, których rządy również popierają ten plan i staje się jasne, że świat zmierza ku nowej erze.

Były wyłudzacz kabała, Henry Kissinger, potajemnie krążył po całym świecie, negocjując utworzenie tego rządu, potwierdzają liczne źródła. Po swoim poprzednim spotkaniu z prezydentem Donaldem Trumpem w październiku Kissinger powiedział: “Administracja Trumpa nadzoruje moment, w którym szansa na zbudowanie konstruktywnego, pokojowego porządku na świecie jest bardzo duża.” W zeszłym tygodniu po spotkaniu z Trumpem, powiedział: ” coś nowego i niezwykłego “wyłoni się z administracji Trumpa.

http://www.dailymail.co.uk/video/news/video-1378417/Henry-Kissinger-calls-Donald-Trump-phenomenon.html

Godną uwagi rzeczą, którą w zeszłym tygodniu Kissinger powiedział Trumpowi jest, że “Północna i Południowa Korea ogłoszą ponowne zjednoczenie Półwyspu Koreańskiego, być może 24 marca“, według źródła japońskiej rodziny królewskiej, które to niedawno spotkało się z Kissingerem.

Korea Północna była kontrolowana przez Rothschildów a Korea Południowa przez Davida Rockefellera, ale teraz, gdy zmarł David, nie ma powodu, aby utrzymywać półwysep podzielony“, mówi to źródło.

W przypadku zjednoczenia Korei, przywódca północnokoreański Kim Dzong Un będzie miał  rolę reprezentacyjną podobną do cesarza japońskiego, podczas gdy codzienne zarządzanie rządem zostanie pozostawione politykom i technokratom, jak podaje źródło.

Wojska amerykańskie pozostaną tam, gdzie są teraz – na południe od 38. równoleżnika – aby zapewnić ciągłą niezależność Korei od Chin, podaje źródło.

Inną kwestią, którą Kissinger poruszył z Trumpem, był Bliski Wschód i losy chazarskich oligarchów, mówią źródła Pentagonu.

Kabał jest w totalnym popłochu, po tym jak nie otrzymał żadnej oferty od Trumpa“, więc Kissinger szybko zdystansował się od nich, podały źródła.

Na przykład żydowskie źródło CIA i inne osoby mówią, że satanistyczny premier Izraela Benyamin Netanyahu zrezygnuje, a następnie trafi do więzienia na sześć miesięcy.

Jeśli chazarski mafiozo Netanyahu pójdzie do więzienia, nie wyjdzie z tego żywy” – mówi źródło.

Netanyahu zostanie usunięty, ponieważ był głęboko zaangażowany w masowe morderstwo w Fukushimie jako atak na Japonię i dlatego, że sprzeciwia się rozwiązaniu z Palestyńczykami opartemu na koncepcji dwóch państw, zgodnie z tym i innymi źródłami.

W zeszłym tygodniu Netanyahu podjął próbę i poniósł porażkę jeszcze raz, aby wydostać się z tej sytuacji, próbując rozpocząć wojnę z Iranem, a także między Stanami Zjednoczonymi a Rosją. Zamiast tego stracił poparcie militarne po tym jak izraelskie siły zbrojne i ich najemnicy zakrwawili sobie nosy na kilku frontach.

Kabał również walczy twardo o to, by ukryć ślady i pozbyć się świadków, podczas gdy sidła sprawiedliwości zaciskają się na nich ze wszystkich stron.

Na tym froncie źródła Pentagonu mówią: “Wygląda na to, że rosyjski samolot  rozbił się 11 lutego z 71 zabitymi, aby usunąć tylko jeden cel, który był powiązany z Uranium One i aktami sprawy – dyrektora Rosatom Wiaczesława Iwanowa.

Iwanow mógł zostać zlikwidowany po cichu, więc katastrofa mogła być odwetem kabała za wzmocnienie rosyjsko/amerykańskiej współpracy wywiadowczej po bezprecedensowej podróży do Waszyngtonu, szefów SVR, FSB i GRU “, mówią źródła.

Źródła mówią, że szczególnie rodzina Rothschildów próbuje zatrzeć swoje ślady.

Źródła zauważyły, że “posiadłość myśliwska Rothschildów Langau w Austrii o powierzchni 13000 akrów, której właścicielami byli od 1875 r., została sprzedana po bardzo niskiej cenie, aby uniknąć przejęcia na mocy zarządzenia Trumpa z dnia 12/21/18, ponieważ mogła być używana do polowań na ludzi.

Członkowie rodziny królewskiej srają ze strachu, ponieważ polują i zabijają dzieci, kroją dzieci i widziano jak składali ofiary z dzieci” – źródła kontynuowały.

Łowcy stali się teraz zwierzyną, podczas gdy szefowa Carlyle została aresztowana w Szanghaju, a Schiff jest w kiepskiej sytuacji z powodu [kalifornijskiego kongresmena] Adama Schiffa, winnego zdrady za swoją 42-minutową rozmowę telefoniczną z doradcą [byłego prezydenta USA Baracka] Obamy Valerie Jarrett “, powiedzieli.

Co więcej, Rothschildowie “mogą pozbywać się śmieciowych akcji  Apache, Chevron, Cisco i innych aktywów, ale ich kryminalna odpowiedzialność nadal pozostaje” – mówią źródła Pentagonu.

Parada wojskowa może być wykorzystana do sprowadzenia Gwardii Narodowej do DC po masowych aresztowaniach, jako pokaz siły, aby chronić Trumpa i trybunały wojskowe”,  mówią, dodając, że “jako moment zwrotny w poetyckiej sprawiedliwości, oficerowie wyrzuceni przez Obamę mogą uznać go winnego zdrady. “

Oczywiście, aby trybunały wojskowe mogły działać, trzeba będzie wypłacać wynagrodzenia wojskowym.

Dlatego trwająca wojna finansowa jest tak samo ważna, jak aresztowania i zabójstwa, które mają miejsce w tej epickiej walce o władzę.

Oznaka intensywności tej bitwy była widoczna, gdy ceny akcji rozpoczęły rekordowy spadek, gdy Jerome Powell został mianowany przez Trumpa na szefa Rezerwy Federalnej 5 lutego.

Gwałtowny spadek akcji, a także poprzednie spadki kryptowalut, były częścią planu by najpierw ograbić, a następnie zamknąć system finansowy przed ponownym uruchomieniem go, zgodnie ze źródłami CIA w Azji powiązanymi z Rothschildami.

Aby zapewnić, że pęknięcie bańki giełdowej nie spowoduje problemów dla realnej gospodarki oraz dla Białych Kapeluszy w amerykańskim wojsku i agencjach, Organizacja Białego Smoka i ich sojusznicy pracują nad własnym alternatywnym systemem finansowym dla Zachodu.

W tym celu zapewniono wystarczającą ilość złota, aby sfinansować odpowiedź G7 na chiński projekt OBOR w wysokości wielu bilionów dolarów.

Obejmuje to budowę tunelu łączącego Alaskę z lądem euroazjatyckim oraz tunele łączące Japonię z Koreą i Rosją.

Rozkładająca się infrastruktura Stanów Zjednoczonych zostanie całkowicie zmodernizowana.

Inne projekty obejmują plany, aby zamienić pustynie i regiony arktyczne na zielone, wypełnić oceany rybami i skolonizować inne planety.

Będzie także projekt o wartości kilku bilionów dolarów, aby znaleźć lekarstwo na wszystkie choroby i dolegliwości, w tym samą śmierć.

Oczywiście ludzie na planecie będą mieli największy wybór co do przyszłości, którą będziemy budować.

Teraz, gdy uwalniamy się od niewidzialnych więzów niewolnictwa opartego na długu prywatnych banków centralnych, wszyscy zaczynamy wyobrażać sobie, jaką przyszłość chcemy wspólnie zbudować.

Dlatego prosimy naszych czytelników, aby zaczęli wyobrażać sobie idealny świat i wymyślili plany dotarcia stąd tam.

Na koniec, wojownicy planety wykonują swoją pracę i upewniają się, że dobrzy ludzie wygrają.

Pokorni wkrótce odziedziczą Ziemię.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/02/12/vatican-chinese-communist-party-british-empire-pentagon-plan-world-government/

https://www.disclosurenews.it/en/vatican-chinese-communist-british-empire-pentagon-plan-world-government/

   za www.klubinteligencjipolskiej.pl

Watykan, Komunistyczna Partia Chin, Imperium Brytyjskie i rząd Pentagonu planują
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz