Dyzma narobił na wycieraczkę

czyli ob-żydliwe insynuacje

Z przyjaźnią żydowsko-polską jest jak z potworem z Loch Ness – wszyscy mówią i zapewniają, ale nikt nigdy nie widział. Pan prezydent wymyślił jakąś „rzeczpospolitą przyjaciół” w miejsce Rzeczpospolitej Polskiej, mimo, że wiemy, jak wygląda „rzeczpospolita przyjaciół” w Palestynie, zaś mitologiczne „wspólne interesy” Polski i Izraela sprowadzają się w istocie do tzw. wrogiego przejęcia.

Rozbisurmanił się też nam nasz nowy przyjaciel („Mamo, mam nowego przyjaciela! A co z Ludwikiem? Ależ mamo, to Sunlicht!”) czyli starszy sierżant sztabowy i agent Mosadu, pan Jonny „Dyzma” Daniels. Nie wiem, skąd panujące przekonanie, że jest on jakimś wybitnym specjalistą od PR czyli picowania i sypania gojom w oczy piaskiem. Akurat specjalistą to był jego poprzednik na tym stanowisku, czyli pan Szewach Weiss, który potrafił być miodopłynnym czarusiem. Tymczasem Dyzma to zwykły cham i ordynus, jakich pełno i pod budkami z piwem, i wśród gości w restauracji „Sowa i Przyjaciele” (ja nie widzę większej różnicy między chamem pijącym Pomerola z bukietem tanin, a chamem pijącym jabcoka z bukietem siarczynów).

Niestety, najgorzej spoufalić się z chamem, ale skoro pan prezydent, premier, ministrowie, a nawet ojciec Rydzyk zaszczycają prostaka swoim towarzystwem i atencją, to mamy tak, jak mamy. Pamiętam, że kiedy jeszcze na naszym przyjacielu garnitur leżał gorzej niż na wybitnym trockiście Jacku Kuroniu, to już zdążył obrazić Grzegorza Brauna, wyzywając go na twitterze od idiotów. Teraz „przeprosił” w charakterystyczny sposób:

„Chciałbym publicznie przeprosić p. Grzegorza Brauna za nazwanie to idiotą. Nie wolno tak postępować. Wyzywanie ludzi, bo się z nimi nie zgadzamy, jest dziecinne. Moje przeprosiny nie są podyktowane faktem, że p. Braun jest Żydem, ale tym, że jest po prostu człowiekiem.Przepraszam!”

(przypomina mi się taki żart z czasów rządów łobuzka Buzka: „Przepraszam pana wicepremiera Janusza Tomaszewskiego za nazwanie go idiotą z Łodzi, albowiem jest z Pabianic”).

Akurat w odróżnieniu od większości mikrocefali (czy wręcz acefali) chlipiących z „Naje Fraje” (dzisiaj „Gazeta Wyborcza”) swą intelektualną zupę, nie uważam żydowskiego pochodzenia za powód do wstydu, ale akurat wyżej przytoczona odzywka Dyzmy jest co najmiej jak zepsucie powietrza w towarzystwie – no niechby kto inny spróbował publicznie zasugerować żydowskie pochodzenie Aronowi Bucholcowi, ups, Leszkowi Balcerowiczowi czy nawet udającemu głupka, a może i nim będącemu Jasiowi Hartmanowi, wiceprzewodniczącemu loży B’nai B’rith, otwartemu jak wierzeje od stodoły na dyskusję o legalizacji „koziorodztwa”.

Słusznie tedy skwitował tę chucpę sam „Żyd” Braun:

„Każdy, kto zainteresował się choćby przelotnie osobą pana Danielsa, ten rozumie, że domeną jego pracy jest dezinformacja, i każdy, kto bierze za dobrą monetę jego słowa, sam sobie szkodzi”.

Ale to jest tylko takie prymitywne popierdywanie na przyjęciu. Prawdziwy ciężar gatunkowy zawarty jest uważam w tej krótkiej wymianie zdań:

Polski goj: Co to za przeprosiny? Za takie przeprosiny powinien pan przepraszać ponownie! I mam jeszcze jedno pytanie jaki jest pana PRAWDZIWY CEL POBYTU W MOIM KRAJU????

Dyzma Daniels: My country too!!

 … czyli Polin to także jego kraj!!O, żesz ty, przyjacielu mojej żony!!!

Ci, którzy postrzegają żydowskie uroszczenia w kategorii skoku na cudzą kasę metodą na rympał, widzą ledwo wierzchołek góry lodowej (choć i tak są bardziej spostrzegawczy niż nasi Umiłowani Przywódcy – a zresztą kto ich tam wie, odkąd zwykła spostrzegawczość zaczęła być mylona w Polsce z antysemityzmem, jej nagły zanik może być wynikiem świadomego wyboru). Prawdziwym bowiem celem jest wrogie przejęcie Polski, na początku w ramach żydowskiej suwerenności wyspowej czyli w dużych aglomeracjach (tu czempionem, niedającym się nikomu wyprzedzić w swojej żydofilii jest prezydent Wrocławia, Rafał Dutkiewicz), od Szczecina po Odessę.

[Przy okazji, warto sobie uświadomić, iż celem ataku jest cały obszar michnikowskiego UKR-POL-u, zaś największe postępy czynione są na wschodzie Ukrainy, gdzie jej właściciele czyli żydowscy grandziarze, zwani dla niepoznaki oligarchami, przestali już nawet cokolwiek ukrywać. Jako prymitywne narzędzie w okresie przejściowym służą im finansowani przez nich „banderowcy”, kanalizujący odruchy narodowe prymitywnych mieszkańców, zaś w niedalekiej przyszłości przeznaczeni nie tylko do utylizacji, ale też jako pretekst do pacyfikazji Ukrainy jako tworu zgangregowanego nazizmem. Stąd też taką wściekłość i wśród nich i w Izraelu wywołała nowela ustawy o IPN, w której drugi człon planowanego Żydolandu czyli Polska zdecydowanie odcina się od nazizmu, zarówno hitlerowskiego jak i banderowskiego – por. Michał Siudak: Geopolityczne tło konfliktu z Izraelem i Ukrainą].

Trzeba mieć bowiem świadomośc, iż nawet gdyby uroszczenia żydowskie były zasadne, to Polska nie byłaby w stanie zaspokoić ich w pieniądzach,a zatem musiałby je wypłacić w naturze – w wodzie (casus Palestyńczyków!), w lasach, ziemi, budynkach, mieszkaniach. I dokładnie taki jest cel … i tak właśnie wyglądają wspólne interesy Polski i Izraela, o których wciąż mówią słyszymy i od prezydenta i od premiera.

Kilka dni temu wyszły na jaw filmy pokazujące szokujące zachowania uwłaszczonych właścicieli kamienicy przy Lutosławskiego 9 w Warszawie wobec niechcianych lokatorów (tu): bicie, presja, wyzywanie od zwierząt. Potraktujmy to jako zapowiedź, jako trailer czyli zwiastun tego, co stanie się z Polakami, jeśli pozwolimy sobie na wrogie przejęcie własnego kraju przez Żydów.

PS

Nie tylko zresztą przez nich. Jeśli doszłoby do domknięia UE wg planów zawartych w białej księdze UE z marca 2016 roku, marksistowski twór państwowy powstały na gruzach państw narodowych, z własną armią służącą pacyfikowaniu krnąbrnych mieszkańców będzie miał charakter niemiecki w wersji pruskiej. W takim państwie narodowośc polska będzie tylko obciążeniem wobec polowania i łapanek do najniższych prac, jakie zaczną się na mieszkańców Europy środkowej i wschodniej, katolików i Polaków w szczególności. I nawet najbardziej oddani jurgieltnicy i folkdojcze się nie uratują, bo oni też pójdą pod bat, razem z resztą tak wcześniej przez nich pogardzanego i obmierzłego im narodu.

Tak więc jurgieltniku, folksdojczu, KOD-erasto, stary kiejkucie i inny cymbalisto niedorastający do pięt podrabinkowi Jankielowi: zastanów się co robisz, póki czas, bo przykładając rękę do niszczenia Polski jako niepodległego państwa bynajmniej nie zapewniasz sobie i swojemu potomstwu przyszłości jako nadzorca polskojęzycznych niewolników – TY pierwszy pójdziesz na przemiał, ciebie pierwszego popędzą batem twoi obecni „sponsorzy”. Jedyna twoja szansa to niepodległe państwo polskie, tym bardziej, że do żadnej uczciwej pracy i tak się nie nadajesz, a ze zwykłego żebractwa czy drobnych kradzieży się nie utrzymasz. Wbrew pozorom twój los będzie taki sam jak los reszty Polaków! 

  MacGregor

 za neon24.pl

Dyzma narobił na wycieraczkę
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz