To ich KONIEC! Wstrząs III RP! „Frasyniuk i Wałęsa namawiali kolegów do …

Kolega Władysława Frasyniuka ujawnił dziś w programie NA ŻYWO najpilniej strzeżone tajemnice III RP. Zwykły obywatel nie miał prawa się o tym dowiedzieć. A jednak te informacje trafiają do Państwa. Po tych słowach znanego opozycjonisty z czasów PRL, polska scena polityczna zatrzęsie się ze zdwojoną siłą.

Szczególnie tzw. legendy wykreowane na przestrzeni ostatniego ćwierćwiecza nie mogą spać spokojnie. Podczas środowego programu „Minęła 20” na antenie TVP Info, bardzo wiele się działo.

Michał Rachoń łączył się ze studia z trójką znanych opozycjonistów i solidarnościowców. Jednym z nich był Andrzej Rozpłochowski. To właśnie on zdradził widzom i prowadzącemu wstrząsające sekrety z przeszłości Władysława Frasyniuka i całego układu okrągłostołowego.

Wstrząs dla elit III RP

To wstrząs dla elit III RP. Właśnie wychodzi na jaw, i prawdopodobnie już wkrótce zostanie udowodnione, że żadnego upadku komuny nie było. Dodatkowo dzięki wiedzy Pana Andrzeja Rozpłochowskiego dowiedzieliśmy się, do czego „walczący o wolną Polskę” Władysław Frasyniuk namawiał swoich współwięźniów. Radzimy zapiąć pasy, bo zapoznanie się z tymi informacjami równa się bardzo bolesnemu zderzeniu z rzeczywistością państwa, w którym przez lata żyliśmy.

Jemu (Frasyniukowi – red.) się nic nie pomyliło. On świadomie uczestniczy w grze szkalującej i niszczącej dzisiejsze władze Rzeczypospolitej. On nie zwalczał złodziei III RP, przekrętaczy i tak dalej – stwierdził komentując obecne działania Frasyniuka wyraźnie poruszony Andrzej Rozpłochowski, działacz opozycyjny w czasach PRL i współzałożyciel śląskiej Solidarności.

Brudne tajemnice Frasyniuka

Później było już tylko ostrzej. – Sekretem Władysława Frasyniuka jest właśnie to, jak z kierowcy miejskiego autobusu, stał się milionerem […] Powinien udowodnić, uczciwie, posiadane pieniądze. Ja powiem tak; ja nie chcę się bawić we własne śledztwo, ale bazując na tym, co robi Frasyniuk, tak jak robi Wałęsa, to robi to świadomie. I jest jakaś tajemnica. On od początku III RP sprzedał ideały Solidarności – mówił dalej Rozpłochowski.

Chcę powiedzieć jedną rzecz. W latach 80. Władysław Frasyniuk, ta legenda taka nadmuchana podziemnej walki, kiedy siedzi w więzieniu, siedzi przez pewien czas z dzisiaj już nieżyjącym zastępcą Lecha Wałęsy, śp. Mirosławem Krupińskim. I ten Mirosław Krupiński, na uchodźstwie, emigracji w Australii, napisał wspomnienia. I w jednym z rozdziałów pisze, że siedzi razem z Władysławem Frasyniukiem w celi i jest przerażony tym, co Władysław Frasyniuk – niby więzień oporu złapany – co mu mówi. Władysław Frasyniuk namawia go do tego, żeby kolaborował z reżimem Jaruzelskiego i Kiszczaka – zdradził rozemocjonowany opozycjonista.

Podobne informacje m.in. o Lechu Wałęsie ujawniali już jakiś czas temu inni opozycjoniści, wobec których nie ma dziś takich „wątpliwości” związanych z bezpieką. M.in. rodzina Gwiazdów zdradzała, że Wałęsa – zafascynowany totalitarnym reżimem – powiedział pewnego razu, że „władza musi wiedzieć, żeby rządzić”.

źródło: NewsWeb.pl

   źródło: newsweb.pl

To ich KONIEC! Wstrząs III RP! „Frasyniuk i Wałęsa namawiali kolegów do …
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz