Marcin Luter: o żydach i ich kłamstwach

Marcin Luter (niem. Martin Luther, ur. 10 listopada 1483 r. w Eisleben, zm. 18 lutego 1546 r. tamże) – niemiecki reformator religijny, teolog i inicjator reformacji, mnich augustiański, doktor teologii, współtwórca luteranizmu.

Marcin Luter w swoimm dziele „o żydach i ich kłamstwach: pisze: „Myśmy żydowinów z Jeruzalem nie sprowadzali. Dotychczas nie wiadomo co za diabeł ich do nas zagnał …. ”

Skoro Marcin Luter żyjąc w XIV wieku nie wiedział skąd się żydki na terytorium SŁOWIAN wzięli, to podpowiem, że odpowiedzi na zadane przez Lutra pytanie, udzielił Jan Długosz, która to odpowiedz Długosza, jest zacytowana w linku poniżej:

Jan Długosz: Pomory SŁOWIAN sprowadzone przez żydów
http://trzcinska.neon24.pl/post/141975,jan-dlugosz-pomory-slowian-sprowadzone-przez-zydow

Żydki na terytorium SŁOWIAN, zjawili się wraz z pomorami. Słowianie nie mogli się skutecznie oprzeć napływowi żydków, ponieważ żydzi ich zaskoczyli, sprowadzając na SŁOWIAN pomory przez zaskoczenia, rano.

Tak żydki zaskoczyli np. mieszkańców królewskiego miasta Goniądz:

Cytuję z pamięci: „Przybyli żydzi i był pomór. Żydzi (30 rodzin) zajęli domostwa pomarłych mieszkańców królewskiego miasta Goniądz. Domów nie remontowali, nic nie robili.(..) Po jakimś czasie grupka mieszkańców królewskiego miasta Goniądza, skądś się pojawiła i był 2 pomór. Wszystkich tych talmudycznych zbrodni, żydki się dopuszczali na mieszkańcach królewskiego miasta Goniądza, pomimo że Ci  w tym czasie korzystali z przywileju królewskiego:De Non Tolerandis Judaeis (łac. przywilej nieakceptowania Żydów)! Potem jeszcze były 3 ogromne pożogi, też sprowadzone przez żydków. Po wymordowaniu mieszkańców Goniądza, żydki oficjalnie przejęli miasto, rzekomo w uzasadnieniu, istnienia potrzeby zasiedlenia miasta, żeby nie stało puste! Dzisiaj żydki sprowadzają się do Goniądza, w powołaniu się na fakt, że oni, ich rodzice w Goniądzu mieszkali”!

Kto upomnii się o mieszkańców, królewskiego miasta Goniądza, korzystających z przywileju: De Non Tolerandis Judaeis (łac. przywilej nieakceptowania Żydów), zgładzonych przez żydowskich przybłędów?

Kiedy żydki zamierzają zapłacić za ludobójstwo popelnione na mieszkańcach Goniądza?

Żydki, za zbrodnie ludobójstwa na mieszkańcach królewskiego miasta Goniądza, musicie ponieść konsekwencje!

Przywrócić do życia mieszkańców Goniądza, póki co, się nie da (reinkarnacja)!

Jakby tego było mało, to jeszcze żydowscy zbrodniarze mieszkańców Goniądza, lub ich pomioty, przyjeżdzają jeszcze teraz do Goniądza, z pretensjami do nieruchomości.

Ta wzmianka opisana powyżej, to tylko małe preludium, do wielokrotnych zbrodni żydowskich, na mieszkańcach Goniądza, co wymaga jeszcze dokladnego przytoczenia i opisania.

Nie wstyd wam żydki? 

  Krystyna Trzcińska

 za neon24.pl

Marcin Luter: o żydach i ich kłamstwach
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz