TYMI słowami Frasyniuk wydał na siebie wyrok! Prezes PiS już mu nie odpuści

Władysław Frasyniuk mógł milczeć. Ale wydał na siebie wyrok. Za te słowa prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński musi się zemścić, gdyż w istocie były obrzydliwe. 

Dzisiejsze doprowadzenie Władysława Frasyniuka na przesłuchanie przez policję, rozwścieczyło tzw. totalną opozycję i sztandarowe media III RP. Szczególnie na antenie TVN24 w kółko mówi się o powrocie standardów z PRL.

W praktyce funkcjonariusze nie mieli wyboru. Nie musieli też czekać na polecenie partii rządzącej, bo Frasyniuk… ignorował oficjalne wezwania na przesłuchanie.

Siły antyrządowe nie mają jednak wątpliwości: wizyta policji w domu byłego opozycjonisty to polityczne nękanie. Politycy PiS odpierają jednak zarzuty i przypominają, że wszyscy jesteśmy równi wobec prawa.

Jednakże nie mają też wątpliwości, które słowa wypowiedziane przez Władysława Frasyniuka przelały czarę goryczy i na dobrą sprawę przekonały Jarosława Kaczyńskiego, że taka zemsty wymaga. Frasyniuk mógł milczeć, a uderzył w najbardziej czuły punkt lidera ugrupowania rządzącego. Dziś płaci za to wysoką cenę, a i tak przewiduje się, że to dopiero początek.

Przełomowe, a przy tym bardzo kontrowersyjne słowa, miały paść już w czerwcu. – Szczujesz ludzi na ludzi, nie darujemy ci tego. Plujesz w twarz swojemu bratu, plujesz w twarz polskiej solidarności – powiedział wówczas Frasyniuk. Te słowa bardzo zabolały prezesa Kaczyńskiego. Przywoływanie pamięci nieżyjącego brata, jako argument polityczny, szef PiS uważa za coś obrzydliwego.

Wygląda zatem na to, że prezes Kaczyński czekał na odpowiedni moment, by pokazać Frasyniukowi, że ten nie jest w Polsce świętą krową, a przy okazji zakłócić jego spokojny żywot w III RP.

Frasyniuk jest jednym z ludzi najagresywniej atakujących obecny rząd i Jarosława Kaczyńskiego osobiście. Podobnie jak Stefan Niesiołowski nie przebiera w słowach i nie potrafi ugryźć się w język, nawet w tak delikatnym temacie jak tragiczna śmierć brata Kaczyńskiego.

   źródło: newsweb.pl

TYMI słowami Frasyniuk wydał na siebie wyrok! Prezes PiS już mu nie odpuści
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz