Rząd brytyjski ogłasza wojnę miliarderowi George’owi Soros.

W ciągu ostatnich kilku dni okazało się, że organizacje Sorosa przekazały znacznie więcej niż 400 000 funtów dla szeregu instytucji popierających pozostanie kraju w UE, a najnowsza suma została podana przez The Sun –700 000 funtów na walkę z Brexitem

Innymi słowy, jest to 700 000 funtów pochodzących od kogoś, kto nie jest nawet obywatelem brytyjskim, a jedynie kimś z zewnątrz, kto przeznacza pieniądze na walkę o drugie referendum w sprawie UE.

Kanclerz torysów Lord Lamont powiedział: ” Podkopywanie demokracji w ten sposób wydaje się bardzo perwersyjne i dziwne dla fundacji Sorosa, która powstała, żeby promować demokrację. „George Soros jest genialnym finansistą, ale powinien trzymać się finansów i trzymać się z dala od brytyjskiej polityki.”

Eurosceptyczny torys Iain Duncan Smith zażądał od Best for Britain zwrotu 400 000funtów, które dostali od Sorosa. Powiedział the Sun: „Nie jest obywatelem brytyjskim i nie może nawet głosować. Dlatego spodziewam się, że do jutra przyzwoitość nakaże zwrócić pieniądze i powiedzieć „Nie, dziękuję”.

Fakt, że zabawa i gry Sorosa miały w przeszłości namacalny, niszczycielski wpływ na Wielką Brytanię, sprawia, że jego ostatnie próby pokrzyżowania woli ludzi, są jeszcze bardziej haniebne, a wiemy przecież, że anty-Brexitowska orędowniczka Gina Miller skorzystała z wkładu finansowego tego człowieka wcześniej jako założycielka Best For Britain. 

Ludzie nigdy nie zapomną, że Soros zrobił wielki „zakład” przeciwko funtowi 25 lat temu, który pogrążył Bank Anglii, a tym samym stabilność finansową całego narodu, w wielkim kryzysie. Mamy 2018 rok i znowu ten sam człowiek zagraża wprowadzeniem podobnego poziomu spustoszenia, wiele mil od jego rodzinnych Węgier.

Zgadzamy się ze zdaniem na ostatniej okładce Daily Mail, która kazała mu odczepić się od brytyjskiej polityki.  W końcu zwycięstwo osób chcących wyjść z UE było zwycięstwem „małych ludzi”, a my nie będziemy tolerować żadnego ze starych strażników próbujących to zrujnować!

Soros oficjalnie przekazał 700 000 funtów na walkę z Brexitem.

Konrad W

   za polskie-echo.com

Rząd brytyjski ogłasza wojnę miliarderowi George’owi Soros.
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz