Przerażenie w Hamburgu. Imigrant zgotował kobietom piekło

Kolejne objawy słynnego już ubogacenia kulturowego. Niemieckie kobiety przeżyły prawdziwą traumę. Wszystko przez pierwotne instynkty, które odezwały się w tzw. uchodźcy z Syrii.

Mrożące krew w żyłach sceny w Hamburgu. Na stacji kolejki S-Bahn Jungfernstieg, w samym centrum miasta udaremniono gwałt. Sprawcą okazał się uchodźca z Syrii.

Wczesnym wieczorem  w niedzielę siedemnastoletnia dziewczyna zaobserwowała śniadej karnacji  chłopaka goniącego młodą dziewczynę. Gdy tylko dogonił ją przy schodach zaczął ją obmacywać i wrzeszczeć, że chce z nią uprawiać seks.

W tej sytuacji dziewczyna, która zaobserwowała całe zajście podbiegła pod schody i odepchnęła napastnika. Napastnik wprawdzie uciekł, ale policja szybko schwytała niedoszłego gwałciciela na podstawie dość starannego opisu wyglądu zewnętrznego sprawcy.

Jak się później okazało, gwałciciel od paru tygodni starał się o azyl w Niemczech. Został jednak zwolniony po przedstawieniu mu zarzutów napaści seksualnej. Niestety, deportacja z kraju wydaje się być mało prawdopodobna.

źródło: die welt

Sebastian Stelmach

   źródło: newsweb.pl

Przerażenie w Hamburgu. Imigrant zgotował kobietom piekło
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz