PILNE: TVN24 OFICJALNIE nawołuje do wojny domowej!

Antyrządowa telewizja TVN24 przekroczyła granice! W obliczu zagrożenie utraty koncesji, przy Wiertniczej nie cofają się ani o krok. Wręcz przeciwnie!

Miliony ludzi każdego tygodnia oglądają programy informacyjne TVN24. Siły antyrządowe postanowiły zatem wykorzystać to do osłabienia pozycji, a może nawet obalenia obecnej władzy.

Rosnące poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości i dzisiejsze doprowadzenie Władysława Frasyniuka na przesłuchanie, rozwścieczyła dziennikarskie elity III RP i tzw. totalną opozycję.

Jednak chyba niewielu spodziewało się, że – w obliczu nawet największych kontrowersji – mainstreamowe media zaczną nawoływać do wypowiedzenie posłuszeństwa władzy. Cała scena rozegrała się podczas programu „Tak jest” wyemitowanego dziś o godzinie 18.00 na antenie TVN24.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli Zbigniew Janas i Henryk Wujec. Obaj – co dla tej stacji informacyjnej – zgodnie i ostro krytykowali politykę Prawa i Sprawiedliwości. Mówiono m.in. o tym, że to, co robi teraz rząd, to odwzorowanie tego, co robiła komunistyczna władza w PRL.

Prowadząca zachwycała się m.in. postawą Władysława Frasyniuka, który odmówił podpisania zeznań stwierdzając, że „jest niepiśmienny”. Ponadto Frasyniuk stwierdził – ku uciesze dziennikarzy TVN24 – że „z władzą opresyjną się nie rozmawia, z władzą opresyjną się walczy”.

Łaszcz zapytała swoich gości, czy „to już jest nieposłuszeństwo obywatelskie”. Zaugerowała też, spoglądając porozumiewawczo w stronę Janasa i Wójca, a także widzów przed telewizorami, że może taki właśnie masowy bunt byłby rozwiązaniem. – Czy to już jest moment na nieposłuszeństwo obywatelskie? – rzuciła dziennikarka TVN24.

Później mowa była już tylko o konieczności walki z PiS-em, pełno było porównań do władzy PRL i analiza zatrzymania Frasyniuka. Kilkakrotnie zaznaczano też, jak wielkim bohaterem był w opozycji antykomunistycznej Frasyniuk.

TVN już nie po raz pierwszy zachęca ludzi do masowych protestów. Wiadome jest, że gdy masa zwolenników KOD, tzw. Obywateli RP i innych lewicowo-liberalnych ruchów, zbiorą się w jednym miejscu, robią zamieszanie, a nawet atakują polityków PiS. Nie ma też wątpliwości, że gdy spotkają się ze zwolennikami obecnej władzy i Narodowcami, najprawdopodobniej dojdzie do koszmarnych zamieszek. Nie ma chyba wątpliwości, na kogo odpowiedzialność za te wydarzenia, zrzuci telewizja TVN24.

   źródło: newsweb.pl

PILNE: TVN24 OFICJALNIE nawołuje do wojny domowej!
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz