PiS ma GENIALNY plan! Za to podziękuje im KAŻDY Polak!

PiS wpadło na genialny plan i nie ma najmniejszych wątpliwości, że jeżeli się uda, to nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy Jarosława Kaczyńskiego, pochylą czoła przed partią rządzącą. 

Poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości ciągle rośnie, ale politycy ugrupowania rządzącego nie spoczywają na laurach. Na tę chwilę (odpukać!) sodówka związana z gigantycznym zaufaniem Polaków, nie uderza przedstawicielom rządu do głowy.

PiS sukcesywnie realizuje swoje przedwyborcze plany i zapowiada kolejne reformy, które ich wyborcom szczególnie przypadają do gustu.

Oprócz kolejnych programów socjalnych i zapowiadanych reform (m.in. w wymiarze sprawiedliwości), sympatycy PiS coraz głośniej domagają się rozliczenia poprzedniej ekipy rządzącej z nieprzejrzystych działań.

Chcą też odwrócenia skutków – niejednokrotnie bardzo dla przeciętnego obywatela uciążliwych – decyzji Donalda Tuska, Ewy Kopacz i innych. Tak właśnie będzie w tym przypadku i właśnie to ma zapewnić Prawu i Sprawiedliwości jeszcze wyższe niż obecnie poparcie – powyżej 50 proc.! 

Na polecenie ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro śledczy mają wyjaśnić, w jakich okolicznościach doszło do przyznania na 40 lat spółce Autostrada Wielkopolska założonej przez Jana Kulczyka koncesji, która daje jej prawo do nieograniczonego podwyższania opłat za przejazd autostradą. – Mamy jedną z najdroższych czy wręcz najdroższą autostradę w Europie. Pieniądze z kieszeni kierowców płyną szerokim strumieniem do prywatnej spółki, a rząd nie jest w stanie powstrzymać kolejnych podwyżek – przypomniał minister Ziobro.

Jednak jak się okazuje, rząd Zjednoczonej Prawicy chce nie tylko wyjaśnić, kto i jak doprowadził do tak skandalicznej sytuacji, ale też odebrać prywatnej spółce prawo do wyzyskiwania Polaków. Krótko mówiąc: PiS chce zastopować podwyżki i sprawić, by ceny za przemieszczanie się po polskich autostradach mieściły się w europejskich standardach.

Na horrendalne opłaty narzekają w Polsce wszyscy. Szczególnie w okresie wakacyjnym, gdy Polacy dużo podróżują, jest to szczególnie odczuwalne. Portfele zwykłych obywateli szczupleją, a ludzie Kulczyka (i być może on sam, bo niektórzy twierdzą, że wcale nie umarł) zarabiają niewyobrażalne sumy pieniędzy. Jeśli PiS ukróci ten proceder, to nie ma wątpliwości, że od wielu dostanie owacje na stojąco. 

   źródło: newsweb.pl

PiS ma GENIALNY plan! Za to podziękuje im KAŻDY Polak!
ocena 5 głosów 2
Udostępnij

Napisz co myślisz