Kukiz’15 w tarapatach! Kolejny polityk odchodzi?

To już prawdziwa plaga! Kolejny poseł ruchu Kukiz’15 prawdopodobnie opuści partię! To efekt listu prezesa Kongresu Nowej Prawicy Stanisława Żółtka do prezydium ugrupowania Pawła Kukiza, w którym znalazły się obciążające fakty na temat jednego z posłów. „Po zapoznaniu się pismem pana Żółtka, Prezydium Klubu Parlamentarnego K’15 w trybie pilnym podjęło decyzję, że poseł zostaje zawieszony w prawach członka Klubu do czasu złożenia wyjaśnień” – poinformował lider

kukiz photo
zdjęcie MEDIA WNET

W liście prezesa KNP znalazły się informacje obciążające posła Jacka Wilka. Okazuje się, że polityk „nie oddał pożyczki, jaką zaciągnął z partyjnego depozytu na potrzeby swojej kampanii prezydenckiej” – informuje portal onet.pl.

“Ponieważ K’15 szedł do Sejmu z hasłami transparentności, z ideą sprawiedliwości i absolutną negacją chronienia »swoich« tylko dlatego, ze są »swoimi«, z postulatem pozbawienia immunitetu poselskiego posłów w przypadku działań prokuratury przeciwko posłom podejrzanym o łamanie prawa, równości wobec prawa posłów, senatorów i Obywateli, pozwalam sobie wkleić komunikat Pana Stanisława Żółtka, Prezesa Kongresu Nowej Prawicy,który dotyczy posła Jacka Wilka (Wiceprezesa partii Wolność), członka Klubu Parlamentarnego K’15” – napisał na Facebooku Paweł Kukiz.

Ponieważ K’15 szedł do Sejmu z hasłami transparentności, z ideą sprawiedliwości i absolutną negacją chronienia „swoich”…

Opublikowany przez Paweł Kukiz na 10 lutego 2018

“Posła Jacka Wilka nie mogę oznaczyć ponieważ zablokował mnie na FB, przekażcie mu moje najszczersze wyrazy ubolewania z powodu takich »trupów pod dywanem«” – pisze dalej lider Kukiz’15.

za:onet.pl

   za wrealu24.pl

Kukiz’15 w tarapatach! Kolejny polityk odchodzi?
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz