Radosław Sikorski stracił ROZUM?! Publicznie do kobiety: “BURA S*KA!”

Odsunięcie Platformy Obywatelskiej od władzy pokazało, kto tak naprawdę kierował polską polityką przez osiem lat. W ciągu ostatnich dwóch lat nerwy coraz częściej puszczają byłej „elicie” rządzącej. Teraz prawdziwą twarz pokazał były minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.

sikorski photo
zdjęcie DrabikPany

Były szef dyplomacji w bardzo ostrym wpisie odniósł się do medialnych doniesień Anity Gargas. Dziennikarka TVP, na antenie Polskiego Radia, oświadczyła, że za czasów Sikorskiego w MSZ „tak naprawdę nic się nie działo w kwestii najważniejszego dowodu jakim jest wrak Tu-154M”.

Na reakcję byłego polityka nie trzeba było długo czekać. Sikorski w bardzo chamski sposób skomentował wypowiedź Gargas na swoim profilu na Twitterze. Pani Redaktor raczy kłamać jak bura suka – napisał.

Co ciekawe, nawet przeciwnicy Telewizji Publicznej stanęli w obronie zaatakowanej dziennikarki. Znacząca część środowiska dziennikarskiego skrytykowała Radosława Sikorskiego za tak haniebne słowa Były minister, pod presją, postanowił jednak przeprosić dziennikarkę TVP. Jestem za równouprawnieniem, ale wobec uwag kilku Pań, niniejszym wycofuję powiedzenie, że Pani Redaktor A. Gargas ‚kłamie jak bura suka.’ Bardzo przepraszam – napisał. Polityk szybko usunął wpis, ale w internecie nic nie ginie…

 

   za wrealu24.pl

Radosław Sikorski stracił ROZUM?! Publicznie do kobiety: “BURA S*KA!”
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz