Tylko nie to. Katolicy z Polski chcą różaniec do granic w UK

Jak podaje onet  że w kwietniu na wybrzeżu Wielkiej Brytanii odbędzie się kolejne wydarzenie, w trakcie którego katolicy będą modlić się na różańcu wzdłuż granicy kraju – informuje „Rzeczpospolita”.W Wielkiej Brytanii „różaniec do granic” planowany jest na niedzielę 29 kwietnia, w 50. rocznicę wejście w życie ustawy o aborcji. Organizatorzy podkreślają, że modlitwa ma pomóc w walce z zagrożeniem wiary, godności ludzkiej i pokoju.1 marca w internecie pojawić ma się interaktywna mapa miejsc spotkań różańcowych, a 19 marca rozpocznie się czterdziestodniowe duchowe przygotowanie do wydarzenia.Organizatorzy mają nadzieję, że katolicy zbiorą się w wielu miejscach kraju. Nie ukrywają, że inspiracją do modlitwy jest zeszłoroczny różaniec w Polsce.

PRZESTAŃCIE ROBIĆ POŚMIEWISKO DLA POLONII POLSKIEJ W UK.

Wielka Brytania to kraj protestantów biblijnych !!! Brytyjczycy opierają swoją wiarę na tym co zrobił Jezus na krzyżu czyli zmył wszystkie grzechy i połączył ich łaskę z wiarą.

Przegonili kościół Watykański z ich błędną nauką że zbawianie możesz dostać przez sakramenty wymyślone przez Watykan, które księża Polscy wbijają do głowy małym Polakom. Ponadto karzą się spowiadać a ksiądz odpuszcza grzechy – to chore bo Jezus powiedział ze wszystko zostało już zrobione.

Oto różnica miedzy katolikiem i nauką Watykanu który już św. Jan w apokalipsie nazwał ich „nierządnicą” rozdział 17. 

Katolik wierzy :

– że Jezus zgładził grzechy ale musi się jeszcze przygotować do spotkania z nim przez spowiedź, – katolik musi słuchać Watykan i musi przestrzegać przykazania kościele jeśli nie zostanie wykluczony – Katolik musi słuchać Watykan że raz w roku minimum iść do spowiedzi i jest to Wielkanoc a zmartwychwstanie jest ważne – Katolik musi słuchać Watykan że jeśli robi źle trafi do czyścica gdzie jeśli jego rodzina zapłaci za msze i ktoś sie za niego pomodli trafii do nieba. – Katolik musi słuchać Watykanu i musi trzcić ich świętych i się do nich modlić

Angielski chrześcijański biblijny protestant:

– wierzy według biblii że Jezus zgładził wszystkie grzechy , wszystkie i nie trzeba się juz czyścić

– wierzy nie zmartwychwstanie bo to kolejny cud Jezusa a zrobił ich dużo ale wierzy w słowa ze na krzyżu Jezus zmazał list dłużny i prawo które oceniało ludzi po śmierci przed Bogiem i dzięki temu nie musisz się spowiadać gdyż jesteś pod łaską a nie pod prawem

– nie modlą się do świętych wymyślonych jak w Watykanie ale modlą się tylko do JEzusa Chrystusa jako Boga jedynego bo Jezus mówił zbawianie tylko przeze mnie , nic beze mnie zrobić nie może. Jam jest pierwszy i ostatni.

– nie wierzy w czyściec bo Jezus mówił tam gdzie jest odpuszczenie nie trzeba już ofiary

– wierzy ze każdy z nas jest święty i już bez grzechu czyli codziennie budzisz się czysty bo to zrobił Jezus który codziennie ciebie uświęca

Pani May powiedziała ze emigranci z Polski i Europy wschodniej się nie asymilują z rodowitymi anglikami i ze społeczeństwem . Polacy na wyspach zrobili sobie taką mała Polskę a  księża z Watykanu przylecieli na wyspy nie po funty bo ludzie nie płaca na tacę ale po to aby Polacy nie poznali biblijnej wiary w Jezusa jak uczy kościół Chrześcijańsko-Protestancki w Wielkiej Brytanii. Watykan boi się że Polonia Polska odkryje prawdziwą naukę Jezusa i zacznie uczyć Polaków w Polsce odbierając im pieniądze i wpływ na polityków.

Wielka Brytania jak USA odrzuciła błędną naukę wiary w Jezusa z Watykanu i się rozwija, politycy budują kraj, wprowadzają nowe technologię bo ma błogosławieństwo Boże bo Jezus powiedział nic nie możecie zrobić beze mnie.

W krajach gdzie Rządzi Watykan jest korupcja, bieda, Polska, Argentyna, Brazylia gdyż łąska Boża nie jest połączona z prawidłową wiarą w Jezusa.

Katolicy nie niszczcie Wielkiej Brytanii i nie wprowadzajcie tutaj błędnej nauki Watykanu.

Katolicy z Polski nie róbcie wstydu Polakom na wyspach przed Brexitem bo i tak ich sytuacja jest bardzo trudna i przynoście do kraju protestantów waszą wiarę opartą na wymyślonych sakramentach.

Jak chory jest Watykan i ich system nauki pokazuje ostatnie wydarzeni jak Papież nagradza osobę która popiera aborcję.Proaborcyjna i progejowska holenderska aktywistka Lilianne Ploumen otrzymała order św. Grzegorza Wielkiego od papieża Franciszka. A wszystko to w czasie, gdy zbiera ona setki milionów dolarów na zabijanie najsłabszych, nienarodzonych dzieci.

Oto nauczanie piękne protestanta z USA po polsku.,ma 500 000 polubień na FC .

   za polskie-echo.com

Tylko nie to. Katolicy z Polski chcą różaniec do granic w UK
ocena 1.5 głosów 2
Udostępnij

Napisz co myślisz