Izraela atakuje Polskę, gdyż PiS nie uznał stolicy Izraela w Palestynie

Polska nie zamierza iść w ślady USA i uznawać Jerozolimy za stolicę Izraela.

Szef dyplomacji Witold Waszczykowski poinformował po spotkaniu szefów MSZ państw UE z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu, że kwestia ta powinna być rozstrzygnięta w rokowaniach.

Za te słowa Ministra w Rządzie partii PIS biednego małego kraju jaki jest Polska i chce mieć sojusznika USA który jest sojusznikiem Izraela płąci opinia społeczna Polaków na całym świecie.

Donald Trump Prezydent najsilniejszego kraju świata zgodził się na przeniesienie stolicy z Tel Avivu do Palestyny ale Polska choć nie ma w Izraelu Ambasadora nie potrafiła zgodzić się z USA i przyjęła inna opcję.  

CO ciekawe Czechy poparły USA i poparły aby stolica Izraela była w Palestynie.

 Bałagan w Polsce jest totalny  nikt nie wie czy być sojusznikiem USA i automatycznie Izraela bo to sojusznicy
czy jednak być sojusznikiem Niemiec i Brukseli .

Dużo wskazuje na to iż na PIS czyli na Dudę i Kaczyńskiego wpływ mają Polscy Biskupi i to Watykan tak naprawdę Rządzi Polską dlatego Duda przed zawetowaniem ustawy o reformie Sędziów pojechał do Biskupów Polskich i później zawetował.

Dlatego też usunięto Proamerykańskich polityków Macierewicza i Szydło i powołano Proniemieckich czyli Morawieckiego, były bankier banku Niemieckiego i nowy Minister MON już zawetował okręty podwodne na Polski gdyż zagrażały Rosji i robi czystki w MON.

Dużo wskazuje że atak medialny na Polskę to pokazanie, że Polska już nie ma sojusznika w Izraelu, niestety to sojusznik i USA. Dziękujemy za bałagan jak zawsze.

Poniżej Donald Trump zgadza się na stolicę państwa Izrael w Palestynie i nakazuje swoje administracji szukanie miejsca na otwarcie Ambasady Amerykańskiej  w Palestynie.

   za polskie-echo.com

Izraela atakuje Polskę, gdyż PiS nie uznał stolicy Izraela w Palestynie
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz