Imigranci brutalnie gwałcili Polkę. SKANDAL, łagodny wyrok włoskiego sądu

Skandalicznie niski wyrok dla zwyrodnialców z Rimini. Imigranci zaatakowali polskie małżeństwo przebywające na wakacjach we Włoszech. Bestialsko skatowali Polaka i na jego oczach brutalnie gwałcili Polkę. Sąd okazał się dla nich łaskawy.

Choć  sprawcy nie mieli litości dla Polaków i byli wyjątkowo brutalni, sąd znalazł litość dla tych barbarzyńców. Organ wymiaru sprawiedliwości uwzględnił bowiem, że degeneraci w chwili popełniania czynu byli nieletni.

Sąd łagodny dla imigrantów

Sąd  w Bolonii skazał trzech zwyrodnialców. Każdy ze sprawców dostał po 9 lat i 8 miesięcy więzienia. Kary są względnie niskie, ponieważ Nigeryjczyk oraz dwóch Marokańczyków byli w trakcie dokonania przestępstwa nieletni.

Prokuratura  domagała się po 12 lat więzienia dla każdego z degeneratów. Sprawcy zostali oskarżeni  o napad rozbójniczy, ciężkie uszkodzenie ciała i gwałt. Proces toczył się w  trybie niejawnym. Czwarty oskarżony, 20 letni Kongijczyk został wyłączony z procesu i będzie odpowiadać  w osobnym procesie na zwykłych zasadach. Grozi mu do 30 lat więzienia.

Horror na plaży

W nocy z 25/26 sierpnia ubiegłego roku polskie małżeństwo padło ofiarą bestialskiego ataku w Rimini. Zwyrodnialcy najpierw brutalnie pobili mężczyznę, a później zgwałcili jego żonę. Nad ranem zaatakowali Peruwiańczyka którego również zgwałcili.

żródło: gazeta.pl

   źródło: newsweb.pl

Imigranci brutalnie gwałcili Polkę. SKANDAL, łagodny wyrok włoskiego sądu
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz