Nowy Rząd Polski chce Armii Europejskiej. Inaczej niż UK i USA

kaczyński photo
zdjęcie DrabikPany
 

Polska już nie jest proatlantycka ale jest już proeuropejska i proniemiecka.

Przypomnijmy, Stary Rząd Polski składał się z polityków proamerykańskich, którzy na pierwszym miejscu stawiali budowanie silnej Polskiej Armii opartej na wojsku amerykańskim, obecny już nowy Minister Obrony Narodowej odsunął plany okrętów podwodnych dla Polskiej Armii.

Szef konserwatywnej Partii zwycięskiej Jarosław Kaczyński wraz z Prezydentem Andrzejem Dudą zmienił całkowicie Rząd jak i politykę Polski co powinno dać dużo do myślenia politykom w UK jak i w USA .

Nowy Premier Polski Mateusz Morawiecki były pracownik banku Niemieckiego spotykając się z panią May mówił o sojuszu z Londynem niestety już mówi coś innego i popiera pomysł Niemiec i Brukseli na budowę Armii Europejskiej, która może odebrać pieniądze dla NATO jak i stać się początkiem końca przebywania wojska amerykańskich w Europie. Po co aż dwie Armie na starym Kontynencie gdyż kraje należące do NATO nie płacą wymaganych składak a teraz będą płacić na Armię Europejską.

Poniżej słowa Premiera Polski, że popiera budowę Europejskiej Armii, która ma być wyposażona przez Niemcy i Francję  jak mówił w grudniu Shultz do 2025 roku ma powstać Super Państwo Europy, które podporządkować wszystkie kraje i ich podatki, walutę, policję i armie. 

Brexit musi sie udać i Wielka Brytania musi być krajem, który pokaże i da możliwość rozwoju  innym krajom w Europe które nie będą chciały należeć do Super Państwa budowanego przez Niemcy które mają wpływ na decyzje polityki Brukseli.

Polski Premier PIS Mateusz Morawiecki, popiera już Armie Europejską.

   za polskie-echo.com

Nowy Rząd Polski chce Armii Europejskiej. Inaczej niż UK i USA
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz