Schulz szefem MSZ Niemiec, pokaże Polsce kto jest Panem

Niemcy znów poprowadzą Europę! ” Schulz zakłada koalicję i przysięga „FUNDAMENTALNA zmiana UE”

MARTIN Schulz obiecał, że Niemcy będą prowadzić „fundamentalną zmianę UE” po tym, jak w drodze kontrowersyjnego porozumienia koalicyjnego wkroczył do gabinetu Angeli Merkel.

Martin Schulz, przewodzący przywódca socjaldemokratów (SPD), obejmie stanowisko ministra spraw zagranicznych.

Były prezydent Unii Europejskiej miał słabe wyniki podczas wyborów, ale pani Merkel zapewniła, że będzie on kluczową częścią porozumienia, które zostało ostatecznie uzgodnione dzisiaj. Schulz okrzyknął umowę z konserwatystami kanclerz Angeli Merkel jako przełomowy moment dla europejskiej polityki.

Odnosząc się do kanclerza i Horsta Seehofera, przywódcy bawarskiej siostrzanej partii konserwatystów Merkel, Schulz powiedział: „Wybaczysz mi, że dziękuję pani Merkel i panu posłowi Seehoferowi, zwłaszcza jeśli chodzi o europejski rozdział w tej umowie, ponieważ to, co napisaliśmy w tej umowie koalicyjnej o Unii Europejskiej i jej przyszłości będzie zasadnicza zmiana kierunku w Europie.„Dzięki tej umowie koalicyjnej Niemcy ponownie przejdą aktywną i wiodącą rolę w Unii Europejskiej”. 

Alice Weidel, lider skrajnie prawicowej Alternatywy dla Niemiec (AfD), największej partii opozycyjnej, napisała na Twitterze: „Rzeczy nie mogą się pogorszyć dla Niemiec”, nazywając porozumienie koalicyjne „szaleństwem”, ponieważ nie zawiera górnego limitu migracji .

Przemawiając w grudniu, Schulz wezwał państwa członkowskie UE do podpisania „Stanów Zjednoczonych Europy” do 2025 r. Lub do wyrzucenia z bloku.

Stany Zjednoczone Europy przeniosłyby suwerenność państw członkowskich do Brukseli, kraje będą musiały pozbyć się wojska, swojej narodowej waluty i podatków jak i przyjąć emigrantów.

Wniosek :

Kaczyński zrobił dużo ale powinien odejść na emeryturę gdyż zmienił silną Premier Szydło i Macierewicza czyli proamerykańskich polityków, którzy umieli bronić Polskiej Racji Stanu. Premier nowy Morawiecki który był bankierem Banku Niemieckiego i jego nowy szef MSZ nie ma szans na konfrontację z pomysłem Niemiec.

Idą dla Polaków i Polski straszne czasy, za 2-3 lata nie poznasz kraju. Przecież Morawiecki popiera budowę Armii Europejskiej czyli konkurencji dla NATO i Donalda Trumpa. Armia Europejska ma być podległa tylko Brukseli i to Niemcy i Francja mają wyposażać tą Armię, to na tak na marginesie abyś szukał pracy jeśli pracujesz w fabryce zbrojeniowej w Polsce. Teraz wiemy czemu Błaszczak nowy minister MON wyrzucił plany aby Polska nie miała okrętów podwodnych, które byłyby gwarantem bezpieczeństwa Polski. Szykować się na euro, szykować się że podatki będzie dzieliła Bruksela jak i na emigrantów.

Klamka zapada już na Polskę, więc po co PIS zapraszał Trumpa do Polski jak teraz robi mu konkurencje. Poniżej nagranie nowy Premier z PIS, który już popiera budowę Armii Europejskiej czyli inaczej niż proamerykański Macierewicz za co musiał odejść. Najlepsze że nawet gazeta Prawicowa czyli Gazeta Polska Sakiewicza, która niby chroni Polski dała Morawieckiemu nagrodę ale za co… pieniądze z reklam rządowych zmieniają podejście do sytuacji bardzo szybko.

Ponadto widzicie to w Niemczech podczas ustalenia koalicji ustala się plany jak ma wyglądać Europa nie pytając o zgodę Polski. Więc kogo jest Polska i Europa – chyba już wiesz…..  A spłaty dla żydów którymi żyje teraz cała Polska, cóż Bruksela im da jak już przejmie wszystko co w Polsce…

Popieramy budowę Armii Europejskiej…Polski  Premier

Konrad W

   za polskie-echo.com

Schulz szefem MSZ Niemiec, pokaże Polsce kto jest Panem
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz