Kontynuacja filmu “Pasja” będzie “największym filmem w historii” powiedział Jimem Caviezelem

Aktor Jim Caviezel, znany na całym świecie ze swojego wizerunku w filmie “Pasja Chrystusa” z 2004 roku ,

potwierdził, że łączy ponownie siły z reżyserem Melem Gibsonem, aby powtórzyć jego rolę w sequelu o Zmartwychwstaniu.

“Są rzeczy, których nie mogę powiedzieć, które zaszokują publiczność”, powiedział aktor w wywiadzie dla USA Today.

“Zmartwychwstanie. Duży temat. O, mój Boże – powiedział dyrektor Mel Gibson w wywiadzie z 2016 roku . “Próbujemy stworzyć to w sposób, który jest fascynujący i oświecający, tak, aby świeciło nowym światłem, jeśli to możliwe, bez tworzenia jakiejś dziwnej rzeczy.”

Laureat Oscara, który również napisał scenariusz i wyprodukował Pasję Chrystusa,wciąż konceptualizuje opowieść na dużym ekranie.

“Nie powiem ci, jak on to zrobi,” powiedział Caviezel USA Today. “Ale powiem ci tyle, film, który zrobi, będzie największym filmem w historii. To jest dobre. ”

Męka Chrystusa ożywiła ostatnie dwanaście godzin życia Jezusa Chrystusa w potężny, graficzny sposób, który nigdy wcześniej nie został osiągnięty. Pomimo pogardy Hollywood do filmów o chrześcijaństwie, publiczność przybyła do teatrów, aby to zobaczyć, co czyni go jednym z najbardziej udanych, najbardziej dochodowych filmów w historii.

Caviezel, który oprócz tego, że jest uznanym aktorem, jest człowiekiem wiary, który publicznie rzuca wyzwanie swoim braciom katolikom, aby głośno żyli w tym mrocznym świecie.

Mel Gibson znany jest z bardzo radykalnych roli oraz scen gdzie głębia wchodzi w drastyczność.

   za detektywprawdy.pl

Kontynuacja filmu “Pasja” będzie “największym filmem w historii” powiedział Jimem Caviezelem
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz