KOMITET ALEKSANDRA JABŁONOWSKIEGO ZAPRASZA

Polonia w USA lobbuje przeciwko aktom 447/1226, a Wojciech Olszański zaprasza 8-go II 2018 (czwartek, godz.11:00) na konferencję poświęconą samoobronie krajowej. Część oficjalna przed pałacem prezydenckim, a nieoficjalna w studio TELEWIZJI NARODOWEJ.

Doczekaliśmy czasu, kiedy Zło się zaktywizowało. Jest to związane z brakiem środków płatniczych i nerwowymi przetasowaniami personalnymi. Prezydent podpisuje antypolską ustawę pełną błędów i odsyla ją do Trybunału Konstytucyjnego, aby tam ugrzęzła. Bardzo niejednoznaczna gra, ryzykowna w kontekście zbliżających się wyborów prezydenckich. Andrzej Duda już nie może liczyć na manipulację reżysera Grzegorza Brauna, który namówi katolicki języczek u wagi do głosowania na niego w wyborach w roku 2020-tym. Po niewiarygodnym Braunie nastał czas Aleksandra Jabłonowskiego. Ten nie pęknie i nie poprze Dudy, nawet wtedy, kiedy jego kontr-kandydatem będzie prezydent Słupska Biedroń. Dla mnie, od lat śledzącego współpracę Służb Watykańskich z WASP-ami zniewalającymi Polską to czas wielkiej satysfakcji. Tak, oto kończy sie czas Chrzanowskiego, Giertycha, Macierewicza i Brauna czyli wywodzenie elektoratu patriotycznego w pole za pomocą odwołań do idei narodowej i szermowania szyldem katolickim.
Zagadką jest jeszcze Ruch Narodowy, Młodzież Wszechpolska i Obóz Narodowo-Radykalny Roberta Winnickiego. To też syn profesora, jak Braun, też z LPR się wywodzący, też w Radio Maryja i TV TRWAM promowany. Czy Poseł Winnicki przeciął pępowinę łączącą go z Giertychem? Czy będzie realizował politykę Okrągłego Stołu? Ostatnio stał na czele manifestacji przed pałacem prezydenckim wzorcowo domagającej się oporu wobec roszczeń izraelskich i USA, jednak nie wskazując na brytyjski zwornik tego upiornego antypolskiego sojuszu. Czyli ślad wiedzie ku Anglii, ku Giertychom…

TUTAJ – analiza podstępnej i perfidnej ustawy podpisanej przez Prezydenta Dudę;

/-/ Eugeniusz Sendecki

   za neon24.pl

KOMITET ALEKSANDRA JABŁONOWSKIEGO ZAPRASZA
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz