Jonny Daniels, czyli powtórka z życia w „związku”…

Współistnienie obydwu społeczności, funkcjonujące na zasadach relacji klienta i prostytutki wyklucza – jak chodzi o tą ostatnią – jakiekolwiek widoki na dorobienie się przez nią szacunku…

Jonny Daniels, czyli powtórka z życia w „związku”…

7 luty 2018 

 

„Polacy i Żydzi dzielą 1000 lat historii i jak w każdym związku czasem jest dobrze, a czasem źle. Ten trudny czas, w obliczu którego stajemy teraz, będzie miejmy nadzieję tylko małym epizodem w naszej długiej historii, kiedy żyjemy razem ramię w ramię”.

Oto, co rządzący się w Polsce jak szara gęś – Jonny Daniels co tylko napisał na Twitterze.

Spadochroniarz twierdzi, że od 1000 lat żyjemy wzwiązku iramię w ramię” z Żydami.

Powtórzmy więc jeszcze raz, że Polacy przez stulecia przyjmowali Żydów – przepędzanych za nieuczciwość ze wszystkich krajów Europy – a nie żyli z nimi w „związku”.

Niestety, pozwalając Żydom na stworzenie państwa w państwie – rządzący Polską doprowadzili do sytuacji, w której przygarnięci uciekinierzy stali się w najpierw kolaborantami naszych okupantów a dziś aspirują do przejęcia Kraju.

Czy jest to więc jakikolwiek „związek” obydwu społeczności czy też raczej wyłącznie skrajne pasożytowanie jednej wspólnoty na drugiej?

Specjalista od PR – używając „1000 lat” – pokazuje Żydów jako pełnoprawnych współtwórców i dziedziców Państwa Polskiego, a nie jako przyjętych w Polsce uchodźców.

Spadochroniarz pisze jeszcze o „naszej długiej historii”.

Należy odpowiedzieć mu, że nie ma takiej. Są dwie historie.

Pierwsza to dzieje oszukujących Żydów, a druga to przeszłość krzywdzonych Polaków.

Zdesantowany w Polsce angielski Żyd wypromował „uroczystość”, podczas których rabin Ostroff –  zachowujący się w Auschwitz jak chuligan – „pobłogosławił” polską premier – na co „błogosławiona” ze spuszczonymi oczami zezwoliła.

Co żydowski rabin błogosławił? –  „Związek” polegający na realizacji żydowskiej dominacji?

Takie samo upodlenie dotyczy jeszcze innej fotografii, gdzie następny polski zwolenik życia w  „związku” z Żydami –  zawsze pod okiem spadochroniarza – zamiast co prędzej wznowić ekshumację w Jedwabnem – usatysfakcjonowany uwiecznia się w egzotycznym towarzystwie:

Także tutaj, gdzie spadochroniarz karmi bezmyślne kukły z rządu podczas kolację sabatowej:

Jak również podczas głupkowatego, wrześniowego spotkania przyszłego premiera Polski z nowojorskim rabinem Shmuleyem Boteachem – odbytego i tym razem pod czujnym okiem spadochroniarza – podczas którego polityk – sprawiający wrażenie tępego ucznia wywołanego do tablicy – odpowiadał na pytania Żyda i zapewniał go o dogonnej wierności ofiary w stosunku do oprawcy.

Poland’s Prime Minister Morawiecki with Rabbi Shmuley Boteach in New York – September 2017

Wicepremier Morawiecki na dywaniku u rabina w Ameryce

Branie udziału w idiotycznych i podstępnych imprezach zorganizowanych przez spadochroniarza,  utwierdziło Żydów w przekonaniu, iż Polacy nie potrafią być samodzielni;  że nie stać ich na posiadanie własnej godności – a co za tym idzie, że są zmuszeni do życia w „związku” i „ramię w ramię” z pierwszym lepszym okupantem.

Czy obchodzenie żydowskich świąt przez polskich polityków – podczas gdy żaden polityk żydowski – żadnego polskiego święta nie obchodzi – posiada cechy „związku” i życia „ramię w ramię”, czy raczej polskiej infamii?

Czy jeżdżenie całego polskiego rządu do Izraela jest przejawem funkcjonowania „związku”, czy też tego rodzaju posunięcie poprawniej byłoby nazwać zwykłą prostytucją?

Czy konsultowanie z Żydami polskich aktów prawnych to życie „ramię w ramię”, czy raczej prostackie, polityczne puszczanie się?

Politycy polscy – na postawione powyżej pytania powinni sobie jak najprędzej odpowiedzieć.

Powinni uświadomić sobie, że współistnienie obydwu społeczności, funkcjonujące na zasadach relacji klienta i prostytutki wyklucza – jak chodzi o tą ostatnią – jakiekolwiek widoki na dorobienie się przez nią szacunku.

   RAM

za neon24.pl

Jonny Daniels, czyli powtórka z życia w „związku”…
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz