W ustawie o IPN należy wprowadzić poprawki

Dziwna akcja prezydenta Dudy wywołała nową falę komentarzy. Wygląda na to, że nasz „wódz” chciał zarobić rubelka (wyborcy) i cnoty nie stracić (promotorzy z sanhedrynu).

Wyszło jak wyszło i nie ma co rozdzierać szat.

Otwiera się jednak nowa możliwość, dość nierealna a warta wzięcia pod uwagę. Otóż ta ustawa wprowadzając furtkę depenalizacji dla „artystów” i „naukowców” jest dziurawa i stanowi w sumie martwe prawo. Gross będzie mógł cały czas pluć na Polskę i co mu zrobimy? „Naukowcy” tak samo.

Izraelska ustawa, na którą powołują się nasi politycy nie dopuszcza takich wyjątków. Starczy, że ktoś podejmie badania na holokaustem bez błogosławieństwa żydów ryzykuje natychmiastową stygmatyzacją, więzieniem czy jak śp. dr.Dariusz Ratajczak nawet głową. Wiem doskonale, że tą drogą nie pójdą „nasi” politycy, prędzej popełniliby sepuku. Ale może kiedyś, gdy w Polsce będą już rządzić Polacy to czemu nie?

Osobiście jestem wrogiem karania za słowa i poglądy no ale skoro taka jest mądrość etapu i nasi straszni bracia wytyczyli szlak? Polacy mają czyste papiery i sumienie, mimo jakichś incydentalnych przypadków szmalcownictwa. Niech żydzi zajmą się swoimi szmalcownikami i pomagierami niemieckiej machiny zbrodni. My oczywiście powinniśmy im w tym pomóc. Starczy przepytać żyjących jeszcze świadków i przestudiować archiwa. No i oczywiście Jedwabne, tak na dobry początek, które spolegliwy prez.Kaczyński usiłował ukryć na wyraźne życzenie żydów..

Wierzę, że prawda się obroni tylko trzeba jej trochę pomóc. Kłamstwo ma krótkie nogi i daleko nie ucieknie.

   Jarek Ruszkiewicz SL

za neon24.pl

W ustawie o IPN należy wprowadzić poprawki
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz