List Winnickiego do premiera Morawieckiego ws. wizyty ministra edukacji Izraela

ruch narodowy photo
zdjęcie DrabikPany

Premier Morawiecki zaprosił do Polski Naftali Bennetta, ministra edukacji Izraela, który jest autorem  słów: „Prawda jest taka, że wiele narodów, także Polacy, pomagało hitlerowcom w mordowaniu Żydów. Niektórzy sami dokonywali tych morderstw”. Nie trzeba było długo czekać na reakcję: Robert Winnicki wystosował do premiera Morawieckiego list otwarty.

Oto treść listu:

Warszawa, 05.02.2018 r. 

Sz.P. Mateusz Morawiecki
Prezes Rady Ministrów

 

Szanowny Panie Premierze! 

Z najwyższym zdumieniem przyjąłem informację o zaproszeniu przez Pana do Polski ministra edukacji Izraela Naftali Bennetta. 

Minister Bennett już po rozpoczęciu przez Izrael antypolskiej nagonki zarządził przeprowadzenie w szkołach dwugodzinnych lekcji o holokauście ze “szczególnym uwzględnieniem” odpowiedzialności Polaków. 

Jest on również autorem m.in. następujących słów: „Prawda jest taka, że wiele narodów, także Polacy, pomagało hitlerowcom w mordowaniu Żydów. Niektórzy sami dokonywali tych morderstw”. 

Jak możemy dowiedzieć się z izraelskich mediów minister Naftali Bennett przyjeżdża do Polski by „nawoływać do „mówienia prawdy” o polskich zbrodniach wobec Żydów w czasie Holokaustu. Ma również naciskać na prezydenta Andrzeja Dudę, aby nie podpisał nowelizacji ustawy o IPN.” 

Wobec powyższych faktów apeluję do Pana Premiera o natychmiastowe wycofanie zaproszenia dla Naftali Bennetta do Polski oraz ogłoszenie go persona non grata w naszym państwie. Tym bardziej, że ma on przyjechać po to by wywierać zapowiadany nacisk, skandaliczny nacisk na proces stanowienia prawa w Polsce. 

Nie możemy pozwolić na to by politycy uczestniczący w kampanii zniesławiającej oraz agresji politycznej Izraela na Polskę zyskiwali możliwość głoszenia swoich kłamstw również w naszym kraju. 

 

Z poważaniem 

Robert Winnicki
Prezes Ruchu Narodowego

 

Apeluję do premiera o natychmiastowe wycofanie zaproszenia dla Bennetta oraz ogłoszenie go persona non grata w naszym państwie. Tym bardziej, że ma on przyjechać po to by wywierać zapowiadany nacisk, skandaliczny nacisk na proces stanowienia prawa w Polsce.https://t.co/ZRmBCOPHEY pic.twitter.com/8iRVSyYcZv

— Robert Winnicki (@RobertWinnicki) February 5, 2018

Za: narodowcy.net (5 lutego 2018) 


KOMENTARZ BIBUŁY: Wszelkie próby uciszenia konfliktu izraelsko-polskiego są z góry skazane na niepowodzenie, jeśli bezrefleksyjnie przyjmiemy narrację żydowską wobec tzw. Holokaustu, ze wszystkimi atrybutami tak tępionymi w ramach cenzury “kłamstwa oświęcimskiego”, a więc z dogmatami o: 1) “rozwiązania kwestii żydowskiej” (Konferencja w Wannsee); 2) nienaruszalnej i świętej liczby ofiar żydowskich; 3) masowego “gazowania Żydów” – czy to przy pomocy Cyklonu-B, czy też dwutlenku węgla (!). 

Możemy tańczyć wokół izraelskiego “partnera”, możemy prezentować wszelkie możliwe dostępne argumenty o udzielanej przez licznych Polaków pomocy Żydom, możemy pokazywać cierpienia Polaków, możemy stawać na głowie i wykonywać inne figury, lecz i tak niczego nie osiągniemy na dłuższą metę, gdy nie naruszymy dogmatów Religii Holokaustu. Innymi słowy – albo opowiemy się po stronie Prawdy, w tym prawdy historycznej i ukażemy zakłamanie dotychczasowej narracji historycznej, albo… dalej pozostaniemy “współwykonawcami Holokaustu”. Chwilowo, dla różnych celów politycznych możemy być uznani za “mniejszych współsprawców”, ale nasza rola w tej narracji jest z góry ustalona – włącznie z koniecznością płacenia reparacji i odszkodowań. 

   źródło: www.bibula.com

List Winnickiego do premiera Morawieckiego ws. wizyty ministra edukacji Izraela
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz