Plan Kivunim w polskiej wersji?

Skrupulatnie i krok po kroku realizuje się scenariusz mający doprowadzić do ostatecznego rozwiązania – tym razem kwestii polskiej…

Plan Kivunim w polskiej wersji?

4 luty 2018  

Wszystko wskazuje na to, że tylko patrzeć, a możemy mieć w Polsce identyczną sytuację, jaką kilka lat temu skonstruowano w Syrii.

Podobnie jak w kraju Bashara al – Assada – tak i u nas są w sposób konsekwentny tworzeni mniej lub bardziej „umiarkowani opozycjoniści”, których „obrońcy demokracji” z pewnością nie będą chcieć pozostawić na pastwę „nazistów, nacjonalistów i negacjonistów” polskich.

Plan Kivunim (lub Yinon Plan) opiera się na preparowaniu konfliktów prowadzących do wojny – wykorzystując do tego celu „uskoki” etniczne lub religijne. Zawczasu wytresowani i wysłani do Polski banderowcy – mogą stać się odpowiednikami ISIS-u i Free Syrian Army.

Bashar al Assad został oskarżony o „gazowanie” Syryjczyków, a Polakom wmawia się dziś, że Auschwitz i inne potworności są ich dziełem i że byli odwiecznymi mordercami Żydów.

Do żydowskiego wycia przyłaczają się głosy innych „zaalarmowanych” mniejszości etnicznych, mieszkajacych w Polsce.

Skrupulatnie i krok po kroku realizuje się scenariusz mający doprowadzić do ostatecznego rozwiązania – tym razem kwestii polskiej.

***

Kivunim, Gladio, ISIS − czyli terroryzm na obstalunek

RAM

   za neon24.pl

Plan Kivunim w polskiej wersji?
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz