Zamach na kongresmenów głosujących za FISA

Większość republikańskich kongresmanów, którzy głosowali za wydaniem memorandum FISA ujawniającym ogromną, głęboką korupcję w państwie, podróżowało przedwczoraj w eskortowanym przez helikopter pociągu. Wszystkie drogi przed przejazdem pociągu zostały zamknięte ze względów bezpieczeństwa. Pomimo tego, pociąg z prędkością 31 metrów na sekundę uderzył w nadjeżdżającą śmieciarkę. Przednie koła lokomotywy wykoleiły się, ale tylne pozostały na torach. Jedynym sposobem w jaki śmieciarka mogła stanąć na drodze pociągu było celowe działanie.

Członkowie kongresu podróżowali do kompleksu konferencyjnego republikanów w Zachodniej Wirginii, który zawiera podziemny bunkier zbudowany specjalnie dla kongresmenów na wypadek zagrożenia. Bunkier ten został zbudowany przez Eisenhowera, który martwił się o to, jak rząd będzie w stanie kontynuować swoje zadania w przypadku wojny nuklearnej. Bunkier ten jest nawet wyposażony w pomieszczenie przeznaczone pod obrady parlamentarne.

Po wypadku kongresmani z rodzinami, nawet ci ranni, ruszyli w dalszą drogę do celu. Wygląda na to, że frakcja powiązana z partią demokratyczną w rządzie Stanów Zjednoczonych bardzo poważnie podchodzi do kwestii publikacji ujawniającej nadużycia rządu Baracka Obamy.

Staranowanie pociągu nie było przypadkowe – próbowano zabić lub zastraszyć osoby popierające ujawnienie nadużyć.

Źródło: PrisonPlanet.pl

   za: alexjones.pl

Zamach na kongresmenów głosujących za FISA
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz