Ujawniono przerażający sekret Żydów! Polska poważnie zagrożona

Obserwujemy dziś niezwykle gorący konflikt dyplomatyczny. Polska po raz pierwszy poważnie postawiła się Izraelowi, co zszokowało cały świat, a chyba najbardziej samych Izraelczyków. Jednak to, co ujawnił dr Efraim Zuroff, żydowski historyk znany również jako ostatni łowca nazistów, Polaków ma prawo szczególnie przerażać.

O kontrowersyjnej – w opinii wielu – nowelizacji polskiej ustawy o IPN mówi już cały świat. Co ciekawe, większość dużych graczy potępiła działania polskiego rządu, choć ten chce tylko odpierać kłamliwe zarzuty o rzekomym współudziale naszego państwa i narodu w holokauście.

Ktoś jakimś cudem doszedł do wniosku, że ta ustawa może ograniczać wolność słowa, a nawet… negować fakt, że holokaust w ogóle miał miejsce.

Dr Efraim Zuroff, żydowski historyk znany również jako ostatni łowca nazistów, udzielił gazecie „The Jerusalem Post” wywiadu, w którym bez reszty wyjaśnił nam, skąd tak wściekły atak Izraela na Polskę. Inna sprawa, że wyjaśnił nieumyślnie, gdyż naturalnie zarzucał, że „kraje Europy Środkowo-Wschodniej chcą zrzucić z siebie odpowiedzialność”.

Okazuje się, że polscy politycy, którzy chcą w końcu uciąć spory i spekulacje, publikując dane i pochodzenie wojennych katów, stali się zagrożeniem dla Izraela, środowisk żydowskich i całej ich polityki historycznej. W jaki sposób? 

Nawet Zyroff nie ma wątpliwości. Izrael doskonale wie, jak wielu Żydów kolaborowało z nazistowskimi Niemcami, a przede wszystkim komunistami. Zuroff przypomniał, że wśród komunistów było wielu Żydów, ale nie powinno się o tym ciągle przypominać. W ten sposób możliwe będzie uznanie, że Żydzi są współodpowiedzialni za terror i zbrodnie, do jakich dopuszczono się na terenach opanowanych przez Armię Czerwoną. Do tego Izrael nie może dopuścić.

Warto przypomnieć, że zgodnie z dokumentami z 1945 r. skierowanymi o Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Berii, około 50 proc. kierownictwa polskiego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego stanowili Żydzi. Nie byli oni bynajmniej sprawiedliwymi wśród narodów świata.

Nie ma wątpliwości: Polska jest poważnie zagrożona. Państwo Izrael na arenie międzynarodowej naprawdę wiele może. Jeśli konserwatywny rząd w Warszawie nadal będzie dążył do ujawnienia całej prawdy, siły zewnętrzne mogą na bardzo poważnie postarać się o zdestabilizowanie sytuacji w naszym kraju.

   źródło: newsweb.pl

Ujawniono przerażający sekret Żydów! Polska poważnie zagrożona
ocena 3.8 głosów 4
Udostępnij

Napisz co myślisz