Polacy, jesteśmy na wojnie! Jesteśmy na wojnie z Żydami!

Bogdan Zalewski opublikował swoje przemyślenia dotyczące kryzysu dyplomatycznego między Polską, a Izraelem. Stacja zdecydowała się na zawieszenie go w obowiązkach do czasu złożenia wyjaśnień.

Bogdan Zalewski opublikował swoje przemyślenia dotyczące kryzysu dyplomatycznego między Polską, a Izraelem. Jego tekst jest pełen kontrowersyjnych i antysemickich stwierdzeń. Stacja zdecydowała się na zawieszenie go w obowiązkach do czasu złożenia wyjaśnień.

Stoimy na stanowisku ze wszelkie treści publikowane na prywatnych stronach dziennikarzy są wyłącznie ich opiniami. Oznacza to że nie zawsze są zbieżne ze stanowiskiem redakcji radia RMF FM, od zawsze podkreślającej swoją bezstronność i obiektywizm. Redakcja stanowczo odcina się od wszelkich antysemickich zachowań. Jednocześnie zapewniamy, że antysemickie opinie nigdy nie pojawiły się i nie pojawią na antenie. W związku z kontrowersjami jakie wywołała publikacja red. Zalewskiego został on do czasu złożenia wyjaśnień zawieszony w pełnionych obowiązkach” – napisał nam rzecznik Maciej Brzozowski.

Rząd izraelski uważa, że przy pomocy ustawy o IPN Polacy chcą wymazać z historii fakt, że dopuszczali się mordowania Żydów. Dla Zalewskiego to znak, że czas porzucić polityczną poprawność. Zresztą, jak twierdzi „nigdy nie bał się iść po prąd propagandowych klisz”. To wszystko sprawiło, że napisał tekst pełen kontrowersyjnych tez. Wybija z niego pochwała antysemityzmu. Dziennikarz opublikował go na portalu pressmania.pl.

Według dziennikarza „jesteśmy na wojnie z Żydami”, a raczej, jak ich określa, z „polakożerczą żydowską armią”. Zalewski podkreśla, że to co się dzieje to „śmiertelnie niebezpieczna batalia”. Wyraża jednak nadzieję, że „efektem nie będzie totalna fizyczna zagłada naszego narodu”. Poddaje też w wątpliwość prześladowania Żydów po 1945 roku.Zupełnie, jakby fakt zakończenia wojny i śmierci Hitlera automatycznie oznaczał koniec trudnej sytuacji narodu żydowskiego.

Czy Jego tekst jest pełen kontrowersyjnych i antysemickich stwierdzeń ???
Osadźmy sami.

Przedstawiam skróty wpisu opublikowanego na

Polacy, jesteśmy na wojnie! Jesteśmy na wojnie z Żydami!

         

Polacy, jesteśmy na wojnie! Jesteśmy na wojnie z Żydami!

Wiem, że ryzykuję bardzo wiele. Najmniej dotkliwa jest dla mnie utrata „znajomych” na Facebooku, którzy zrywają ze mną kontakty, „nie mogąc czytać moich tekstów, i to bynajmniej nie ze względu na ich długość”. Czniam to.

W swoim życiu zawsze kierowałem się zasadą odwagi cywilnej. Nigdy nie bałem się iść pod prąd obowiązujących propagandowych klisz i medialnych dezinformacji, powtarzanych przez większość tzw. nadawców i odbiorców fałszywych komunikatów. Tak jest i tym razem.

Mówię więc wprost, nie bawię się w bojaźliwy język ezopowych zagadek, nie klękam przed polityczną poprawnością: Polacy, jesteśmy na wojnie! Jesteśmy na wojnie z Żydami! Nie pierwszy raz w naszej historii. Ryzykując przesadną wzniosłością, dodam: jesteśmy na wojnie z Żydami być może już po raz ostatni. Stawką tej śmiertelnie groźnej batalii być może nie będzie totalna fizyczna Zagłada naszego narodu.

Wierzę w to, że czasy rozbiorów Rzeczypospolitej i epoka holocaustów (ormiańskiego, żydowskiego, kambodżańskiego) jest już za nami. Jednak zagrożenie nadal pozostaje śmiertelne. Możemy jako państwo znaleźć się w absolutnej izolacji, która wyczerpie całkowicie nasze siły cywilizacyjne, aż do anihilacji. Moim zdaniem należy to Polakom uświadamiać, pracować nad rozwojem narodowego ducha: dumy i walki. Walki na wszystkich polach. Przede wszystkim trzeba sobie uświadomić: wiedza to władza.

Ja już wybrałem: w życiu prywatnym, rodzinnym, duchowym. Jestem gotowy podnieść rzuconą mi jako Polakowi rękawicę. Szukam ludzi ducha i czynu. Odkreślając grubą krechą hitlerowską, barbarzyńską ideę „ostatecznego rozwiązania” i wszelkie pomysły czystek etnicznych, zajmuję się czystą myślą obronną. Wyciągam wnioski z przeszłych sukcesów i błędów.

Pytanie, czy Żydzi faktycznie byli aż tak dyskryminowani po 1945 roku? Autor tekstu słusznie zaprzecza i podaje dowody, że działania Myerson były niczym innym jak działaniem pijarowym, jakbyśmy to dzisiaj określili. No bo, cóż? Hitler zmarł w kwietniu owego roku, jeszcze niedawno antyżydowski Berlin legł w gruzach, a jego antysemiccy mieszkańcy padli na twarz przed aliantami. Żydowscy komisarze Związku Sowieckiego rządzili wschodnią Europą w tym okupowaną Polska żelazną pięścią. W brytyjskiej Palestynie Żydzi zaangażowali się w kampanię terroru przeciwko Brytyjczykom i rodowitym Palestyńczykom. We władzach USA było pełno Żydów na wielu kluczowych stanowiskach. Wielu z tych Żydów aktywnie zaangażowało się w szpiegostwo na rzecz Sowietów.

 

Jak potężnym wrogiem są Żydzi.

Tylko Rzymianie, Hiszpanie i Portugalczycy były mocarstwami, które naprawdę i na długi okres pokonały Żydów. Żydowscy przeciwnicy Pelleya rzeczywiście byli mocarni i kompetentni. Byli w stanie uwięzić tego wybitnego przywódcę i ograniczyć jego prawa do Pierwszej Poprawki po wyjściu z więzienia. Zakneblowali mu usta. Mając to na uwadze, jeśli ktoś prowadzi podobną krucjatę, polegającą na podnoszenie świadomości w kwestii żydowskiej, musi dbać o standardy postępowania w życiu prywatnym i zawodowym, musi być jak żona Cezara. (Ja taką osobą nie jestem, stąd jestem łatwym celem dla wrogów. Mimo to nie uchylam się od walki.) Pelley i wielu jego wyznawców z ruchu Srebrnych Koszul nie ustrzegli się błędów, nie byli krystalicznie uczciwi. Williama Dudley Pelleya należy uważać za jednego z pierwszych amerykańskich proroków, który wskazywał na rosnącą żydowską kontrolę rządu USA i amerykańskiego społeczeństwa na początku XX wieku.

Autor: Bogdan Zalewski
Dziennikarz RMF FM, bloger i poeta; autor książki „13 załączników” poświęconej Zagadce Smoleńskiej.

Polacy, jesteśmy na wojnie! Jesteśmy na wojnie z Żydami!

https://wiadomosci.wp.pl/dziennikarz-rmf-fm-o-zydowskich-polakozercach-mamy-komentarz-stacji-6216314117367937a

   Husky

za neon24.pl

Polacy, jesteśmy na wojnie! Jesteśmy na wojnie z Żydami!
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz