Żydowskie obozy śmierci w granicach tzw. Wielkich Niemiec

„Lepiej znać prawdę niż łudzić się pięknymi kłamstwami”.

Na okoliczność zaatakowania POLSKI przez żyda/masona Hitlera, czyli wybuchu II Wojny Światowej, nikt oficjalnie nie podaje prawdziwych powodów, a i Hitler prawdziwych powodów nie podał.

Znając fakty, należało by się zastanowic, dlaczego Hitler zaatakował terytoria odwieczne Rasy Białej – Słowian? 

Odpowiedź jest nieskomplikowana. Hitler, jako żyd/mason, zgodnie z nakazami/zakazami talmudu chciał ukraść, przejąć, zawłaszczyć, nasze odwieczne słowiańskie terytoria. Co znaczy, że II Wojna Światowa trwa nadal!

Ale powstaje pytanie: jak udało się żydowi/masonowi Hitlerowi wciągnać Niemców, w swoje żydowskie, talmudyczne manipulacje, czyli uzyskać zgode Niemiec na czynną napaść na ziemię SŁOWIAN, pod przywództwem żyda Hitlera i żydowskich generałów? Ano żida ci się poprzebierali za rdzennych Niemców.

Według mnie, naród niemiecki został zmanipulowany przez masonów/żydów i Vatykan. Niemcy mysleli że Hitler wypędzi żydów z terytorium SŁOWIAN, które aktualnie zajmowali. Nie jest dziwne, że Niemcy chcieli wypędzenia żydów z terytorium SŁOWIAN, które zawłaszczyli, ponieważ żaden kraj nie chce żydów mieć u siebie. Żydzi są przekleństwem narodów i to jest zawsze prawdą, pewne, jako dowód żydzi zawsze byli wypędzani są i będą ze wszystkich  terytoriów świata! To pewne!

Ale dotychczas nie rozumiałam, dlaczego nie tylko SŁOWIANIE trafiali do żydowskich oboców śmierci, dlaczego również żydzi? Dopiero niedawno czytając materiały znajdujące się w internecie, na temat pomorów i pożóg, zrozumiałam powód, dla którego żyd Hitler i jego żydowskie komando zajęło się żydami. Oczywiście, wiadomo że żydzi na koszt SŁOWIAN byli wywożeni do Palestyny, w celu aby na ukradzionym terytorium Palestyńczyków, stworzyć żydowski kraj. Ale to nie wyjaśniało przypadków, kiedy zydzi byli mordowani przez żydów w obozach koncentracyjnych i obozach śmierci, wybudowanych w celu zagłady wszystkich SŁOWIAN. Hitler w II WŚ planował zgładzić 100 mln SŁOWIAN. 

Wyjaśnienie zdaje się być bardzo proste! W historii, Polacy byli ciągle okradani przez żydów, a to znaczy że POLACY nie posiadali złota, drogich kamieni szkachetnych. Złoto i inne bogactwa materialne trwałe, posiadali żydzi. Skąd żydzi mogli posiadać złoto i drogie kamienie szlachetne? Gdyby chwilowo przyjąć, a ja w to wierzę, że to żydzi sprowadzili pomory na Europę, które to pomory, pożogi sprowadzone na SŁOWIAN przez żydów, pochłonęły min. ok 60% populacji Europy, to by znaczyło, że żydzi sprowadzający pomory na Europę, przejęli majątki 60 % populacji Europy! Jeśli żydzi zamieszkali w Europie, przejęli majątki zlikwidowanych SŁOWIAN w pomorach i pożogach, to oczywiste jest że talmudyczni żydzi/masoni/Vatycan chcieli przejąć ten majątek Europy od tzw. przez nich „motłochu żydowskiego”. 

 

 

  Krystyna Trzcińska

 za neon24.pl

Żydowskie obozy śmierci w granicach tzw. Wielkich Niemiec
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz