Podpisze ? Nie podpisze ?

Zgodnie z konstytucją prezydenta podpisuje ustawę w ciągu 21 dni od dnia jej przedstawienia. Prezydent może również ustawę zawetować, czyli przekazać ją Sejmowi do ponownego rozpatrzenia.

Prezydent Andrzej Duda na pewno będzie podejmował decyzję ws. nowelizacji ustawy o IPN w trosce o interes Polski, o polskie bezpieczeństwo i polski dobry statut na arenie międzynarodowej – oświadczył w czwartek wieczorem szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

O dalsze losy noweli pytany był w czwartek wieczorem w TVP szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski, który odpowiedział, że prezydent ma konstytucyjny czas, by odnieść się do tej ustawy. „Na pewno będzie tę decyzję podejmował w trosce o interes Polski, o polskie bezpieczeństwo i polski dobry statut na arenie międzynarodowej”– zaznaczył.

         

Panie Prezydencie A.Duda, proszę o niezwłoczne(natychmiastowe) podpisanie ustawy o IPN. Nie ma na co czekać Panie Prezydencie A.Duda! Izrael wiedział oj ustawie od 2 lat i siedział spokojnie.

Teraz trzeba podpisać jeszcze nową ustawę reprywatyzacyjną. Wrzawa Polakożercow nie ustanie, a my robimy swoje dla dobrego imienia i interesu Polski.Nie możemy pozwalać, aby nas fałszywie oskarżano i znieważano za coś, czego nie zrobiliśmy, a jednocześnie aby wybielano tych, którzy są rzeczywiście odpowiedzialni za zbrodnie II wojny światowej. Izrael nie ma prawa wtrącać się w prawodawstwo rządu polskiego.

Jeśli Prezydent A.Duda nie podpisze nowelizacji tej ustawy to powinienem, jeśli ma choć trochę honoru, podpisać swą rezygnację z funkcji do której chyba jeszcze nie dorósł.

Jeśli chce Pan pozostać Prezydentem Polaków musi Pan tą ustawę natychmiast podpisać.

 ps.

Debil, czy tylko ignorant?

„Za stwierdzenie, że byli Polacy, którzy zabijali Żydów, będzie groziło 3 lata więzienia”

       

TVN i Polsat idą łeb w łeb w antypolskiej interpretacji sporu Polska – Izrael.
Zresztą w każdej sytuacji stoją po stronie przeciwnej do Polski.
Co z ustawą o repolonizacji mediów?

Husky

   za neon24.pl

Podpisze ? Nie podpisze ?
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz