Antysemityzm

semita photo
zdjęcie CARLOSWEICK

Po pierwsze,

mówienie prawdy o żydach oparte na faktach oraz bronienie swojego dobrego imienia nie jest antysemityzmem (Słownik Języka Polskiego).

Po drugie,

w kwestii formalnej w samym Izraelu jest może ze 20% genetycznych Semitów i to nie im przeszkadza ustawa zakazująca szkalowania Polaków i Polski, a reszta to tzw. żydzi chazarscy (przeczytaj) przesiedleni mi. z Rosji i Polski, więc nie są genetycznymi Semitami, a skoro tak, to nie ma mowy o antysemityzmie w żadnym przypadku. Skoro chcą, często bezpodstawnie i w sposób naciągany oskarżać Polskę i inne narody o antysemityzm powinni użyć innego określenia, żeby nie narazić się na śmieszność.

Po trzecie,

więcej niż żydzi w czasie II Wojny Światowej ucierpieli Polacy, zarówno w stratach ludzkich, jak i materialnych z rąk okupanta zarówno niemieckiego, jak i rosyjskiego, gdzie niejednokrotnie oprawcami były również osoby pochodzenia żydowskiego (żydowscy komuniści) (żydowscy kaci) (żydowscy żołnierze Hitlera) i dlatego zacznijmy w końcu używać wobec osób negujących te fakty terminu ANTYPOLONIZM.

Antysemityzm
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz