Money money money

Spór Polsko-żydowski nie tylko o ustawę dot. IPN. Ambasador Izraela Anna Azari potwierdza:

Chodzi także o reprywatyzację.

Biznes jest biznes

Wszystko co mieliście i macie w Rzeczypospolitej zawdzięczacie ,jej opiece i tolerancji. Jeżeli Polska to taki antysemicki kraj to po co stoicie setkami w kolejkach do Polskiej ambasady w Tel Awiwie i żebrzecie o Polskie obywatelstwo?

Mateusz Parchem (@prawy19992) | Twitter

 

Żydom nie podoba się polska ustawa reprywatyzacyjna, chcą 65 mld USA za mienie bezspadkowe.Na to wgląda, że już dwie ustawy (na razie) się nie podobają w Izraelu… jakie mogą być następne skoro Pani Ambasador tak sobie pozwala… najpierw ta o szkalowaniu nas Polaków i naszego kraju, teraz reprywatyzacyjna… czyli ani nie ma do nas należeć nasza pamięć, ani własność!

 Ustawa o IPN to pretekst

Kiedy Polska będzie „Poważnym partnerem”
Ano wtedy gdy :
1.IZRAEL – będzie pisał historię
2.UNIA EUROPEJSKA – prawo

Jak poinformował wczoraj wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki, strona izraelska zgłaszała zastrzeżenia co do procedowanego w Polsce prawa. Okazało się jednak, że nie chodziło o ustawę dotyczącą Instytutu Pamięci Narodowej, a ustawy reprywatyzacyjną.– Izraelowi zależy albo na tym, żeby ustawa reprywatyzacyjna nie weszła w życie, albo żeby weszła w formie gdzie płaci się 100 proc. i najlepiej oddaje się nieruchomości w naturze, na co nie możemy się zgodzić – mówił wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki w programie Radia Plus.

Do sprawy tej odniosła się w rozmowie z Wirtualną Polską ambasador Izraela Anna Azari. Potwierdziła, że istnieje w tej sprawie „spór dyplomatyczny”. Jak jednak zaznaczyła, spór w tej sprawie nie ma związku z ostatnimi wydarzeniami.
Ambasador Izraela podzieliła się swoją refleksją na temat powodów przyjęcia przez polski Sejm ustawy o IPN. – Mam inną teorię spiskową: że wszystko to było przyjęte, żeby nie było mowy o neonazistach. Jest wiele teorii spiskowych – oceniła.
/ Źródło: TVP Info

           Nie chcemy cię w Polsce!

          

 

W każdym narodzie jest jakiś procent skurwysynów zdolnych do najpodlejszych rzeczy. W naszym też, co właśnie doświadczamy.
Kryzys polsko-izraelski ma wielką zaletę. Zobaczyliśmy kto jest kim.

 Husky

 za neon24.pl

Money money money
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz