Jarosław Kaczyński krytykuje prezydenta Dudę! „Chyba nikomu nie zależy na tym, by skończyć jak…”

Lider Prawa i Sprawiedliwości w wywiadzie dla „Gazety Polskiej” skomentował relacje jego partii z prezydentem Andrzejem Dudą. Jarosław Kaczyński przyznał, że jest umówiony z prezydentem na rozmowę dot. referendum konstytucyjnego. W rozmowie z „GP” Kaczyński nie szczędził krytycznych słów pod adresem polskiego prezydenta.

 

Mam nadzieję, że relacje PiS z prezydentem Andrzejem Dudą będą miały charakter merytorycznego dialogu – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie, który ukaże się w środowym wydaniu “Gazety Polskiej”. Lider partii rządzącej zdradził, że jest umówiony z prezydentem na rozmowę dot. ustalenia pytań tzw. referendum konstytucyjnego.

Prezes PiS nie szczędził też krytycznych słów pod adresem prezydenta. Zdaniem Kaczyńskiego referendum nie powinno być rozpisanie w dzień święta niepodległości. – Stulecie niepodległości powinno być czasem dumy z własnego państwa, nie ma sensu zakłócać go obowiązkiem uczestnictwa w referendum, nawoływaniem do pójścia do lokali wyborczych – przekonywał.

To jednak nie koniec krytyki głowy państwa. Jarosław Kaczyński przestrzegł prezydenta, by nie skończył jak Bronisław Komorowski. – Chyba nikomu nie zależy na tym, by zarządzić referendum, a później skończyć jak Bronisław Komorowski z kilkoma procentami frekwencji – stwierdził szef PiS.

   za wrealu24.pl

Jarosław Kaczyński krytykuje prezydenta Dudę! „Chyba nikomu nie zależy na tym, by skończyć jak…”
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz