Trump zamyka UE, zwalnia Tuska, tort dla Polski odpływa do Francji

Niesamowite informacje przekazał w wywiadzie dla brytyjczyków Donald Trump, dał przekaz że najlepiej aby UE upadła bo jak zbudują coś wielkiego to może być problem.

Co powiedział Trump w wywiadzie dla Brytyjskiej Telewizji :

Trump powiedział, że popiera Wielką Brytanię i Brexit. Powiedział też słowa, że gdyby ktoś napadł na Wielką Brytanię przyjdą im z pomocą.  Powiedział też Premier May musi zacząć podczas negocjacji  Brukselą być silniejsza, wyjaśnił to bardzo prosto mówiąc że Premier May musi stanąć na nogi:. Donald Trump told Piers Morgan in a frank interview released tonight Theresa May needs to take a “stand in getting out”.

Trump pochwalił jednak panią May za pracę oraz powiedział że ich stosunki są bardzo dobre. Trump obiecał zapewnić „ogromne” wsparcie dla Wielkiej Brytanii gdy opuści już Unię i dostaną bardzo dobrą umowę handlową. Na pytane czy przeprowadziłbym negocjacje tak jak zostały poprowadzone? Odparł – Nie. Ale szanuję waszą Premier i myślę, że wykonuje dobrze swoje zadanie. Myślę, że inaczej poprowadziłbym negocjacje, miałbym inne nastawienie.- Jakby pan to zrobił ? – Powiedziałbym, że Unia nie jest taka jaka miała być, i twardo określiłbym swoje stanowisko przy opuszczaniu bloku.

-Czy UK jest na pierwszym miejscu, czy jesteśmy za Francuzami? Ponieważ trochę martwi nas Emanuel Macron i jego chęć zaprzyjaźnienia się z panem na siłę – pytał brytyjski dziennikarz 

– Ja go lubię, Emanuel Macron jest moim przyjacielem. On jest świetnym facetem, jego żona jest cudowna, bardzo go lubię, jedliśmy razem kolację na szczycie wieży Eiffla ….…rozwinął dla mnie czerwony dywan…..

Następnie zaatakował UE, mówiąc, że miał „wiele problemów” w dyskusji handlowej z blokiem, że jest ona „niesprawiedliwa”.” Wysyłają nam nasz produkt – bez podatków, bardzo niskich podatków. To bardzo niesprawiedliwe.„Miałem wiele problemów z Unią Europejską i może ona przekształcić się w coś bardzo dużego z tego punktu widzenia, z handlowego punktu widzenia.

And yet they send their product to us – no taxes, very little taxes. It’s very unfair. “I’ve had a lot of problems with European Union, and it may morph into something very big from that standpoint, from a trade standpoint. “The European Union has treated the United States very unfairly when it comes to trade.

PODSUMOWANIE  przekaz dla Polski.

To że, UE upadnie to wie każdy od kiedy Tusk został szefem UE ponieważ on robi wszystko co chce Berlin a Berlin chce przejąć całą Europę , podatki z państwa, wojsko, walutę, policję. Za Tuska mamy upadek Grecji, upadek turystyki we Francji , strajki co miesiąc w krajach Unii morza śródziemnego oraz ponad tysiąc zabitych przez wpuszczenie miliona ludzi bez kontroli granicznej .

Po Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej wyjdzie z Francja.

Z historii wiemy, że Francja to taka „kobieta na k” zawsze chce mieć lepiej niż Brytyjczycy i ciągnie ją do Niemiec ale to nie Niemcy będą się rozwijać ale Wielka Brytania. Rozwój Niemiec oparty jest na taniej produkcji komponentów i żywności w Polsce i wysyłaniu na całą Europę i na wyspy ale to się kończy. Ochroną aby Polacy dużo nie zarabiali były Rządy Tuska a teraz Morawieckiego – który przez 2 lata jako Minister Finansów nie podwyższył zarobków Polaków na minimum 5 euro na godzinę gdy te same kraje płacą już 1200 euro na miesiąc. Więc i on chroni biznes Niemiecki.

Jak widzicie już Francja zabiega o wpływy u Donalda Trumpa i mówi to Trump bo wiedza że przyjdzie czas, że Francja wyjdzie z UE.

Tort dla Polaków jaki zaproponował Donald się kończy bo dzieli go Londyn i chce też Francja. Niemcy też chcą też coś urwać i za pomocą Dudy i Morawieckiego odsuwają Polskę od Tortu jaki chciał dać Polsce Trump. Duda i Morawiecki odsunęli Szydło i Macierewicza – promaerykańskich polityków. Duda już zmienia dowództwo w wojsku, Morawiecki mówi że chce budować Armię Europejską czyli – uderza w samego Trumpa i jego NATO.Wojska Amerykańskie może będą w Polsce ale to nie będzie taka ścisła współpraca Polski z USA jak Izraela czy Wielkiej Brytanii z USA a miejsce w Europie lotniskowca Amerykańskiego zajmie Francja .

W Brukseli może zostanie budynek gdzie będą spotykać się szefowie Rządów podpisać osobne umowy handlowe czy wypić kawę , być może zostanie Sąd Europejski. Po prostu UE nie będzie miała pieniędzy.

Duda i Morawiecki daje Trumpowi pod nogi GRANAT czyli Morawiecki chce Armię Europejską rywala dla NATO a Duda pozbywa się proamerykańskich polityków z Rządu i robią to bardzo szybko. Natomiast Francja kładzie Trumpowi pod nogi dywany.

Za wywiadem na wyspach poszły czyny i szefowie Partii Konserwatywnej powiedzieli że jeśli Premier May będzie dalej ustępowała Brukseli zostanie zastąpiona innym politykiem. Wielka Brytania już nie będzie cofała się w negocjacjach, wyjście z Unii ma być silne i po okresie przejściowym kończymy z finansowaniem Brukseli, kończymy z Sądem w Strasburgu, nakładamy cła.Donald Trump powiedział o EU : „Jeśli oni czyli EU zbudują coś większego ekonomicznie będziemy mieli problem”. ( czyli Trump wie że UE nie może sie rozbudować do Cesarstwa )

Jak pisaliśmy że będzie Brexit tak teraz piszemy że do 4-5 lat UE zostanie zmieniona na coś innego gdzie Polska nie będzie miała nic do gadania a Polacy dalej będą zarabiać 350 euro. Ponadto to coś nowego musi gwarantować aby kraje opłacały emerytury urzędników, którzy pracowali w Brukseli oraz aby Polacy nie zaczęli więcej zarabiać w fabrykach Niemieckich.

Teraz jednak gra toczy się o coś innego – niektóre kraje dostaną Tort z Watykanu o który już zabiegają bo wiedzą że w UE już nie zarobią i ścielą mi dywany jak mówi Trump.

Cały wywiad był transmitowany w niedziele w Brytyjskiej Telewizji i żyje nim cała wyspa.Oto wycinek wywiadu… w Polsce media zajmują się….a no Izraelem a nie przekazem Trumpa, który nakreśla kierunki światowe.

Konrad W

   za polskie-echo.com

Trump zamyka UE, zwalnia Tuska, tort dla Polski odpływa do Francji
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz