Ziobro politykiem 2017 skuteczny polityk. Kandydat na Prezydenta Polski

W Polsce media Rządowe czyli Niezależna Sakiewicza szybko na początku Nowego Roku wybrała polityków 2017 roku , reklamy Rządowe robią swoją i kształtują wydania gazet i portali, Gazeta Polska zrobiła się na taką gazetą „Michnika prawicy”, która prowadzi tylko jedną linię nie patrząc na Polskę i Polaków.

My jednak na spokojnie bez „płaszczenia ” się Polskim Politykom i pieniądzom Rządowym spróbujemy zastanowić sie komu tak naprawdę należy się tytuł polityka roku 2017 dobrej zmiany.

Czy należy się panu Dudzie.

NIE –  pan Duda naobiecywał rozwiązać sprawy z osobami które straciły na kursie franka, wstrzymał reformę sądów, usunął Szydło i Macierewicza oraz cały czas jeździ do Biskupów po opinię. Ponadto w BBN trzyma ludzi powiązanych ze starym systemem i Prezydentem Komorowskim. W Duda sumie nic nie zrobił przez cały 2017 rok jedynie skłócił ludzi którzy chcieli dobra zmianę i głosowali na PIS.. Stracone 2 lata

Czy należy się panu Morawiecki. 

Po pierwsze będąc Ministrem Finansów nic nie zrobił aby Polacy i więcej zarabiali, dalej w Polsce najniższa 350 euro na miesiąc gdzie na zachodzie 1200 euro, dalej łupie Polskie firmy wysokim ZUSEM. Wprowadził tylko dodatkową policję skarbową oraz powiększył biurokrację w finansach czyli każdą fakturę musisz wysyłać do urzędu skarbowego gdzie państwa tygrysy ekonomiczne skracają biurokrację w prowadzeniu firmy. Wdrapał się na stanowisko Premiera nie startując w wyborach, wyrzucił Szydło która wygrała wybory zdobywając tysiące głosów, jest Premierem z nadania czyli jak w Moskwie i Chinach. Stracone 2 lata .

Pan Zbigniew Ziobro – polityk 2017 roku !!!

Jedyny Polski polityk który poważnie zmienia Polskę na dobre, oprócz Macierewicza ale on niestety już nie jest Ministrem.

Minister Sprawiedliwości reformuje sądy, walczy z patologią Rządów Platformy Obywatelskiej czyli przestępcami, wyłudzeniami. Ponadto nie boi się aresztować ludzi powiązanych z władzą starego systemu, jest lojalnym politykiem co mówi to zrobi, miły opanowany , inteligenty i ambitny. Idealny Polityk dlatego zostaje wybrany politykiem 2017 roku przez Polonię w Wielkiej Brytanii. Jest też idealnym kandydatem na Prezydenta w następnych wyborach i będzie lojalny do polityków PISu , Polaków czyli będzie innym niż obecnie siedzący w Pałacu. Startuj panie Ziobro na Prezydenta.

Ziobro z żoną powinien stanąć do wyborów na Prezydenta i wraz z Pisem pokonać Dudę który nie jest lojalnym politykiem swojej partii.Komorowski, Wałęsa i Kwaśniewski właśnie to mieli – Lojalność. Ziobro ma ukształtowany charakter , praktykę w Polityce i to będzie dobry Prezydent Polski.

Oto Nowy Kandydat na Prezydenta Polski. ( photo onet)

Konrad W. photo głowne fakt.pl

   za polskie-echo.com

Ziobro politykiem 2017 skuteczny polityk. Kandydat na Prezydenta Polski
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz