Odważne wyznanie obcokrajowca mieszkającego w Polsce. „Odwalcie się od …

W ostatnim czasie polska opozycja robi wszystko, by zohydzić Polskę na arenie międzynarodowej. Politycy Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej dużo miejsca poświęcają domniemanym wątkom rasistowskim, jakich mają dopuszczać się Polacy.

 

Teraz w obronie naszego kraju stanął mieszkający w Gliwicach… cudzoziemiec. Opluwacie własną ojczyznę dla politycznych zysków – napisał na swoim Twitterze.

„Nóż mi się w kieszeni otwiera. 22 lat życia w Polsce jako cudzoziemiec, przypadków „rasizmu” nie spotkałem. Bezinteresownego wsparcia, gdy naprawdę tego potrzebowaliśmy – całe mnóstwo. Odwalcie się od mojej Polski. Opluwacie własną ojczyznę dla politycznych zysków” napisał na Twitterze Petros Tovmasyan, który w Polsce mieszka od ponad 20 lat.

Tovmasyan jest z pochodzenia Ormianinem. Jest między innymi Prezesem Zarządu działającej w Gliwicach Fundacji Lepszy Świat dla Niepełnosprawnych. Cudzoziemiec w 2014 roku kandydował do rady miasta z listy ugrupowania prezydenta Zygmunta Frankiewicza.

Warto wspomnieć w tym miejscu artykuł „Gazety Wyborczej” z 2014 roku, w którym opisano haniebny atak rasistowski na Tovmasyan. Co ciekawe, atakującym był Andrzej Leonowicz, asystent posła PO Borysa Budki. Polityk napisał o Ormianinie, że “dobrze mieć jakiegoś dziwoląga na liście. Zawsze ma się w rękawie dowód, że jest się tolerancyjnym”.

Artykuł Gazety Wyborczej: http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1,35063,16871849,Ormianin_kandyduje__A_ludzie_PO__Idziesz_na_kebaba_.html

Jak widać, zagrożenie płynie z całkowicie innej strony niż z tej, o której ciągle mówi opozycja i antyrządowe media.

   za wrealu24.pl

Odważne wyznanie obcokrajowca mieszkającego w Polsce. „Odwalcie się od …
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz