Kiedy nastąpi koniec światowego syjonizmu?

 

 

 

 

 

 

Autorem poniższego tekstu jest Benjamin Fulford, Żyd urodzony w 1961r. w Kanadzie, mieszkający w Japonii, który studiował w Sofii (stolica Bułgarii), do której było mu niewątpliwie blisko – mam na myśli bliskość mentalną -, jako że jego rodzice pochodzili z Polski. I choć tekst dotyczy dramatycznej sytuacji finansowej USA, więc także i politycznej, a co za tym idzie sytuacji politycznej całego Zachodu – w tym naszej Polski, to w istocie jest on próbą odpowiedzi na postawione w tytule pytanie: kiedy nastąpi koniec światowego syjonizmu?

Pytanie to z pewnością nurtuje tzw. polityczne elity Zachodu. Najpełniej w tym temacie wypowiedziała się kanclerz NRF, A.Merkel w styczniu 2015r., stwierdzając jednoznacznie – przy czym, co niezmiernie istotne, swoją wypowiedź odczytywała z kartki -, że: „Antysemityzm jest naszym państwowym i obywatelskim obowiązkiem”. I trudno się nie zgodzić z panią kanclerz, ponieważ tak rozumiany antysemityzm – jako antysyjonizm – jest jedynym orężem w słusznej walce z przestępczym, niszczącym narody i państwa Zachodu, syjonizmem.

Wydaje się, że my, Polacy, po dramatycznych doświadczeniach lat 1980/90 aż do chwili obecnej, po doświadczeniach niszczenia naszej ojczyzny i pauperyzacji narodu przez żydowski reżim IIIRP oraz bezczelnych żydowskich roszczeniach finansowych wobec nas, które przecież nie płyną z miłości bliźniego – z miłości Żydów do Polaków, winniśmy powszechnie i szczególnie skutecznie uzbroić się w oręż do walki z przestępczym syjonizmem.

D.Kosiur

_________________________________

Autor: Benjamin Fulford  

za: https://benjaminfulford.net/2018/01/22/future-world-negotiated-next-two-weeks-super-blue-blood-moon-approaches/

Przyszłość świata będzie negocjowana w najbliższych dwóch tygodniach, w miarę zbliżania się szczególnych zjawisk na księżycu. Pozbawienie finansowania rządu amerykańskiego, które nastąpiło w ubiegły weekend może okazać się zjawiskiem trwałym, podczas gdy trwają rozmowy wysokiego szczebla na temat zastąpienia tego rządu. W tym tygodniu odbędzie się w Davos spotkanie przywódców starego porządku światowego, aby obradować na ten właśnie temat.

Według źródeł z Pentagonu „pozbawienie rządu finansowania zostało ukartowane, aby można było zaaresztować członków kongresu, którzy tracąimmunitet gdy nie odbywa się sesja kongresu. Ponadto, prezydent Trump został wezwany 18 stycznia na spotkanie z najwyższymi oficerami Pentagonu, gdy marynarka wojenna poszukiwała wrogich łodzi podwodnych. Władze wojskowe wykorzystują zamrożenie administracji rządowej do aresztowania członków kabały, eliminacji rządu korporacyjnego i wprowadzenia w życie republiki, co pozwoli na globalny reset walutowy”. Ponadto, ma nastąpić upublicznienie memorandum FISA, dzięki czemu zatrzymani zostaną kryminaliści w departamencie sprawiedliwości, FBI, Narodowej Radzie Demokratów, CIA oraz w organizacjach Obamy i Hillary Clinton”. Możliwe, że Trump odczyta wspomniane memorandum 30 stycznia z okazji dorocznego przemówienia State of the Union.

Według naszych źródeł, przywódca opozycji Zimbabwe Roy Bennett został zabity w New Mexico aby umocnić dolara Zimbabwe i otworzyć drogę do globalnego resetu walutowego. Dolar Zimbabwe oparty na złocie znajduje poparcie z wielu stron jako nowa afrykańska waluta mająca zastąpić mieszaninę walut kontrolowanych przez Rotszyldów. Jednakże wcale nie jest pewne, czy ten reset nastąpi zgodnie z planami Pentagonu i agencji rządowych, ponieważ sytuacja na świecie jest bardzo płynna i wymyka się kontroli USA. 

Najważniejszym czynnikiem, jaki należy mieć na uwadze jest to, że rząd USA jest najbardziej zadłużonym rządem w historii planety a głównym wierzycielem są Chiny. Gdyby USA jednostronnie ogłosiły niewypłacalność, nie byłyby w stanie kontrolować systemu dolara amerykańskiego pozwalającego na globalne operacje Pentagonu. W rezultacie, żołnierze amerykańscy  którzy już nie otrzymują żołdu wskutek wstrzymania finansowania administracji – byliby zmuszeni do żebrania na ulicach lub rabunku na całym świecie, z bronią gotową do strzału. Dla podkreślenia powagi sytuacji, chińska agencja ratingowa Dagong obniżyła notowania suwerennego i lokalnego długu USA do poziomu BBB+, z rokowaniami ujemnymi – poniżej notowań Peru lub Maroka. Oto co mieli do powiedzenia na temat długu USA:

„Stały negatywny wpływ nadbudowy na podstawy gospodarki ciągle pogarsza możliwości spłacania długu przez rząd federalny, ta tendencja zostanie wzmocniona przez znaczące obniżki podatków przez rząd. Rosnąca zależność od napędzanego długiem modelu rozwoju ekonomicznego spowoduje dalszą erozję wypłacalności rządu federalnego. Prawdopodobnie Dagong nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Pentagon, w wyniku pierwszego audytu przeprowadzonego przez audytorów zewnętrznych, ujawnił brak 21 trylionów USD za lata 1998-2015  to kwota przekraczająca 35 razy całkowity oficjalny budżet wojskowy USA za rok 2016  donoszą liczne źródła. 
https://www.sott.net/article/374124-pentagon

Informatorzy CIA, MI6 i Pentagonu twierdząże brakujące fundusze zostały wykorzystane na  sfinansowanie potężnych armii najemników znajdują

Pozostała część tego artykułu jest dostępna tylko dla członków BenjaminFulford.net

________________________________

teksty dotyczące tej samej problematyki:

Jeszcze w tym roku USA rozpadną się na sześć części… http://www.wiadomosci24.pl/artykul/jeszcze_w_tym_roku_usa_rozpadna_sie_na_szesc_czesci_123355.html

   za neon24.pl

Kiedy nastąpi koniec światowego syjonizmu?
ocena 1 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz