PILNE! Szokujące informacje w sprawie tragicznej śmierci nastolatek w Tryńczy!

Niespełna miesiąc temu cała Polska zelektryzowana była wiadomością o tragicznej śmierci piątki młodych ludzi na Podkarpaciu. Po czterech dniach poszukiwań okazało się, że auto wpadło do rzeki. Teraz Katedra i Zakład Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie przekazała przemyskiej prokuraturze nowe informacje. Okazuje się, że winnymi mogą być dwaj mężczyźni, którzy prowadzili pojazd.

 

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w dzień Bożego Narodzenia w Tryńczy niedaleko Przeworska. Po czterech dniach strażacy wyłowili z Wisłoka auto, którym podróżowała piątka młodych ludzi – 19-letnia Klaudia B., 18-letnia Dominika N. jej 16-letnia siostra Anna N., a także 24-letni Sławomir G. i 27-letni Bogusław K. Na miejscu okazało się, że w samochodzie znajdowały się ciała wszystkich pięciu osób. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci było utonięcie.

Teraz Katedra i Zakład Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie przekazała wyniki badań krwi wszystkich ofiar. Z dostarczonych materiałów wynika, że mężczyźni w chwili zdarzenia byli pijani. Sławomir G., który był właścicielem auta i prawdopodobnie kierowcą, miał w organizmie 1,81 prom. alkoholu, a Bogusław K. (pasażer) 1,84 prom. Trzy nastolatki, które były pasażerkami, były trzeźwe – czytamy na portalu rzeszow-news.pl, który cytuje Martę Pętkowską, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.

   za wrealu24.pl

PILNE! Szokujące informacje w sprawie tragicznej śmierci nastolatek w Tryńczy!
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz