Rabin uczy: żydzi są tu obcą rasą żeby przejąć ziemię

Posłuchajcie uważnie kiedy ten znany rabin mówi audiencji, że „Żydzi” nie są z tej planety i są tu żeby podbić ziemię. Jego nauki pokazują, że Żydzi są obcą rasą (mówi to prosto) stworzoną dla wyrażenia celu zniszczenia porządku prawdziwego Stwórcy i narzucenie ziemi ładu ich lucyferycznego boga.

Większość Żydów nie lubi tego potwierdzać, ale naszym bogiem jest Lucyfer… i jesteśmy jego wybranym narodem…

Poniżej fragment tego koniecznego do obejrzenia video (ocenzurowany na JewTube: link/ Red W-P), który pomoże wszystkim zrozumieć prawdziwy charakter tego z czym mamy do czynienia.

Rav Michael Laitman: Mówiąc prawdę nie pochodzimy stąd. Przyszliśmy stamtąd (wskazuje na przestrzeń kosmiczną). Takie jest pochodzenie Izraela. Więc przeszliśmy taką drogę, która zabrała nas do środka, co nazywa się „roztrzaskaniem naczyń” … rozbiciem zbiorowej duszy …

Pytanie od audiencji: Kto jest szefem sztabu który wysłał jednostkę dowodzenia?

Rav Michael Laitman: On. Stwórca. Izrael jest jego częścią…

Pytanie: Więc ten szef sztabu wysłał tę jednostkę dowodzenia?

Rav Michael Laitman: Wysłał tę jednostkę. Dał im siłę. Dał im koneksje. Wszystko…

Ale… oni nie mają żadnego wyboru. On ich złamał. On ich roztrzaskał. Co to znaczy? Żeby umieścić ich we wrogim kraju, dał im tę samą formę jak ten wrogi kraj. To tak jakby udać się do kraju jako tajna grupa. I każdy z nas jest dokładnie jak ludzie w tym kraju. Powiedzmy wysyła się nas gdzieś teraz – np. do Afryki. Dlatego przybieramy ten sam kształt i formę jak narody Afryki. Cechy, wady, podejście, zainteresowania, wszystko. Dokładnie to samo wewnątrz i zewnątrz… Wiecie, to tak jak tajny agent. On tam jest przez jakiś czas, nikt go nie zaczepia, musi rozpocząć pracę, budować dom, rodzinę… Wszystko jest dobrze przez wiele lat. Później zaczyna coś robić. Dostaje przypomnienie z zewnątrz. Musisz zacząć działać. On już o tym zapomniał, i nagle wzywają go. Tu jest twój dowódca, i to i tamto, wiesz – jak w filmach… I to dzieje się z nami. Musimy się obudzić. Musimy pamiętać, że mamy specjalną misję. I naprawdę to nie jest nasze miejsce. Przychodzimy z zupełnie innego miejsca. Dlatego zgodnie z tym obudzeniem musimy odszukać naszych przyjaciół. Dostałeś telefon? Tak, dostałem, on też dostał itd. I wtedy zbieramy się jako grupa. Więc z tej całej planety, jesteśmy obcymi pochodzącymi z innej galaktyki. Otrzymujemy ter promyk światła – to obudzenie – pojedynczo. I teraz zbieramy się kiedy grupy przygotowują się do podbicia ziemi. Taka jest misja.

Pytanie: Jak ją podbijamy?

Rav Michael Laitman: Jak ją podbijamy? Przysyła się nam też metodę. Pokazuje się nam stopniowo. Uczy się nas. Nie uczy, a pewnego rodzaju szkoli i uaktywnia… co nas urucha-mia. Ale faktycznie to przychodzi z naszej oryginalnej planety. I dzięki tej posiadanej przez nas oryginalnej sile, przejmiemy tych żyjących na ziemi.

Dlaczego tak na mnie patrzycie? Nie wierzycie mi? Mówię wam to poważnie! Tu jest nawet więcej. To nie jest inna galaktyka – to jest inny wszechświat. To jest zupełnie inny wymiar. Tacy jesteśmy…

Pytanie: „… dlaczego oni są obcymi?”

Rav Michael Laitman: „Oni są obcymi bo… nie mówię tu o ich formie zewnętrznej – ich ciele i organach krwi. Mówię o tym wnętrzu które nie istnieje w innych ludziach na świecie, a tylko w nich. Jest to wewnętrzne software które jest w nich przychodzących z innego świata”.

„…O czym tu mówimy teraz jest etap kiedy ci tajni agenci muszą się połączyć i zorganizować żeby podbić ziemię…

Czy zmienicie ludzkość czy do niej dołączycie – to nie jest ważne. To jest to samo – czy powiecie o tym tak czy tak – to jest dokładnie to samo. Ponieważ zasadniczo pozwalacie działać światłu. Tego nie robi ani ta grupa ani tamta. To tylko działania czyniące ich bardziej wrażliwymi na wpływ światła…”

[Uwaga: Lucyfer znany jest jako nosiciel światła i kilku Żydów odważyło się powiedzieć, że Lucyfer jest ich bogiem, a oni jego wybranym ludem.]

Nie wolno nam zajmować się tymi momentami bo możemy wywołać złe reakcje, złe reakcje i tworzyć zły obraz dla mądrości kabały…

Pamiętajcie, że wszystko co teraz robimy jest na konto gospodarza, że tak powiem. On dał nam okazję byśmy zaczęli się organizować, mieć wymagane warunki i siły. A jeśli nie – jeśli nie spełnimy naszej misji, to będziemy musieli obudzić się bardzo nieprzyjemnymi środkami. Bo w końcu MUSIMY zakończyć misję.

Więc przyszliśmy tu żeby uporządkować rzeczy – jak na planecie z której pochodzimy…”

<- Rabin Goldstein: „I tak doszliśmy do spełnienia proroctwa, podli Goje są u naszych stóp, a my rządzimy światem. Bo nasz Pan który przegrał walkę o niebo postanowił zdobyć władzę nad światem materialnym, a my jego naród; upadli aniołowie Lucyfera, którzy rodzili się razem z gardzonymi istotami ludzkimi, przyszli by w końcu ich podbić”.

Tłum. Ola Gordon

Źródło: https://birthofanewearth.blogspot.com/2015/08/rabbi-teaches-that-jews-are-alien-race.html

   za wolna-polska.pl

Rabin uczy: żydzi są tu obcą rasą żeby przejąć ziemię
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz