Ostry atak konserwatywnego naukowca na PiS! Prawica coraz bardziej wkurzona na rząd! “PiS trzeba…

Środowe protesty środowisk feministycznych powinny być wykorzystane przez środowiska prawicowe – stwierdza na Facebooku profesor Jacek Bartyzel. Jego zdaniem wczorajsze zachowania „pokazują jak na dłoni, że zamysł Kaczyńskiego zepchnięcia całej durnowatej i dającej się ogrywać jak dzieci opozycji parlamentarnej do lewego narożnika, aby wszyscy tam stłoczeni wzajemnie się szlachtowali, spełnia się w zupełności”. Naukowiec zapowiada, że teraz ruch powinna wykonać polska prawica. 

 

Prof. Jacek Bartyzel to znany konserwatywny publicysta, działacz społeczny i profesor nauk społecznych. Naukowiec do 2009 roku publikował artykuły w kwartalniku „Pro Fide Rege et Lege”. Jego artykuły ukazują się także w miesięcznikach „Zawsze wierni” i „Opcja na Prawo”.

„Dzisiejsze wydarzenia, czyli to, że wściekłość czarno-czerwono-fioletowego ultralewactwa wylała się nie na obóz władzy, tylko na PO i N, pokazują jak na dłoni, że zamysł Kaczyńskiego zepchnięcia całej durnowatej i dającej się ogrywać jak dzieci opozycji parlamentarnej do lewego narożnika, aby wszyscy tam stłoczeni wzajemnie się szlachtowali, spełnia się w zupełności” – zaczął swój facebookowy wpis profesor Jacek Bartyzel.

„Lecz prawica, wciąż będąca też marginesem, powinna spróbować to wykorzystać i atakując PiS z prawa, spróbować zepchnąć go z kolei do opuszczonego przez liberałów centrum, odbierając mu wreszcie komfortową sytuację bycia jedną nogą w centrowym bagnie, drugą zaś na prawicy, której głosy zbiera tylko dlatego, ze podobno nie ma alternatywy. Tym polem, na którym najłatwiej to uczynić – wykazując obłudę PiS-u i obronę status quo za wszelką cenę – powinna być walka w obronie życia prenatalnego” – dodał naukowiec.

za wrealu24.pl

Ostry atak konserwatywnego naukowca na PiS! Prawica coraz bardziej wkurzona na rząd! “PiS trzeba…
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz