Obudźcie się! Dokładnie tak Unia Europejska wyzyskuje POLSKĘ! [WIDEO]

Niestety, zdecydowana większość Polaków uważa Unię Europejską za swoistą organizację charytatywną, która buduje Polskę, troszczy się o jej demokrację, nic nie chcąc w zamian. Prawda jest jednak brutalna. Milionowe, a nawet miliardowe dotacje, które „dostajemy” z Brukseli to niewielki procent z tego, co dajemy w zamian…

 

Nasza gospodarka została całkowicie zawłaszczona przez Zachód już kilka lat temu, zresztą niejednokrotnie już o tym pisaliśmy. Unijne obostrzenia dla polskich przedsiębiorców już na starcie stawiają ich na przegranej pozycji w rywalizacji z zachodnimi.

Kolejna sprawa to nachalna indoktrynacja, by nie powiedzieć: propaganda. Od ponad dekady na każdym kroku spotykamy krzyczące tabliczki: „Projekt współfinansowany ze środków UE”. Takiej ilości tego typu informacji nie ma chyba nigdzie w Europie. Być może dlatego, że Naród Polski, od zawsze dążący do niezależności i niepodległości – w opinii Brukseli – musi być poddawany tej indoktrynacji jeszcze mocniej.

To, w jaki sposób Unia wyzyskuje, a wręcz DOI NASZ KRAJ, w chłopskich słowach tłumaczy znany podróżnik, pisarz i dziennikarz – Wojciech Cejrowski. Co kryje się za „wielkimi” dotacjami od wspaniałomyślnych partnerów z Zachodu? Tłumaczy Polak z krwi i kości:

za wrealu24.pl

Obudźcie się! Dokładnie tak Unia Europejska wyzyskuje POLSKĘ! [WIDEO]
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz