Dziennikarze śledczy ALARMUJĄ! “Służby specjalne już się szykują. Może się polać krew”

Coraz bardziej niepokojące wieści wypływają z kulis polskiej polityki. Kolejni dziennikarze śledczy ostrzegł rząd, by ten nie bagatelizował informacji o szykowanych przez służby specjalne planach odsunięcia Prawa i Sprawiedliwości od władzy. 

 

Witold Gadowski i Wojciech Sumliński. Obaj panowie od lat zajmują się obserwacją i opisywaniem polskiej sceny politycznej.  Nieustannie alarmują, że na demokratycznie wybraną władzę szykowany może być zamach.

Te sprawy zna od podszewki szczególnie Sumliński, który napisał m.in. książki „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” i „Z mocy bezprawia”, w których opisał walkę ze zbrodniczym państwem polskim niemal rządzonym przez służby specjalne i ujawnił, że były prezydent, Bronisław Komorowski, był de facto przestępcą, który pomagał okradać kraj na niebywałą skalę.

Witold Gadowski w jednym ze swoich cotygodniowych  komentarzy politycznych  powiedział: „Pod skrzydłami Komorowskiego spotykają się byli oficerowie WSI. Planują pucz, w którym może się polać krew”.

Odnosił się do coraz częstszych i coraz liczniejszych spotkań byłych członków służ PRL, WSI i byłych lub obecnych polityków Platformy Obywatelskiej. Spotkanie planowali nawet zorganizować w budynku parlamentu, ale ostatecznie nie doszło to do skutku. Gadowski powiedział też, że „możliwe, że Antoni Macierewicz dotknął jakiegoś gniazda szerszeni”, stąd wściekłość służb specjalnych.

Czarny scenariusz się potwierdza

Przerażającej wizji próby obalenia rządu Beaty Szydło nie wyklucza Wojciech Sumliński – dziennikarz śledczy, któremu WSI przez lata niszczyły życie nie tylko zawodowe, ale i rodzinne.

Jak mówi Sumliński, miał sygnały od ludzi związanych z ABW, że coś się dzieje na tak zwanym rynku, pytanie czy rządzący wiedzą, czy nie będą zaskoczeni, czy tego nie zbagatelizują”. 

– Bo jeśli tego typu informacje ma Witold Gadowski, zakładam z zupełnie innych kręgów niż ja, jeżeli o tym mówi mi nie jedna osoba, nie dwie, tylko kilka – z różnych kręgów – to coś jest na rzeczy – ostrzegał Wojciech Sumliński w jednym z wywiadów z Telewizją Republika.

   za wrealu24.pl

Dziennikarze śledczy ALARMUJĄ! “Służby specjalne już się szykują. Może się polać krew”
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz